czy ból zęba rosnącego w ciąży moze zaszkodzic??

haj!!! moze któras mama miała taki problem w ciąży i podpowie mi jak sobie poradziła 🙁 rosnie mi ostatni już ząb mądrości i od 3 dni strasznie mnie boli:( lekko napuchłam i czy taki ból może zaszkodzić dzidzi????? jak zaglądam w moje uzębienie to wygląda to mniej więcej tak że ząb już jest na powierzchni z tym że nakryło go dziąsło i ten płat sobie lekko podnosze do góry i ukazuje się ząb w całej okazałości ( sorki za taki dosadny opis) i mam pomysł aby posmarować sobie dziąsło taką mascią na ząbkowanie dla dzieci jak myślicie można??????

Pozdrowionka

Aga z czerwcowym Słoneczkiem

2 odpowiedzi na pytanie: czy ból zęba rosnącego w ciąży moze zaszkodzic??

laura1 Dodane ponad rok temu,

Re: czy ból zęba rosnącego w ciąży moze zaszkodzic??

Mozesz chyba wziac jakas tabletke. A i ta masc chyba niezaszkodzi. Nie wiem jakie tam w polsce mozna brac tabletki przeciwbolowe. Ale chybab dziewczyny pisza tu ze apap.

Laura i Mateuszek 30.10.03

anias Dodane ponad rok temu,

Re: czy ból zęba rosnącego w ciąży moze zaszkodzic??

Apap albo Panadol.

Anias + Kubuś (25.07.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: czy ból zęba rosnącego w ciąży moze zaszkodzic???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
raczkuje
Chciałabym podzielić się z Wami moją radością. Od wczoraj moja córeczka raczkuje :) i wszędzie jej teraz pełno :-))) Beata i Malwinka (17.05.2003)
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
ja chcę juz tu
jak mocno chce aby W już miał roczek z dwóch powodów: pewnie lepiej się z nim porozumiem, ale może sie myle? drugi powód: chce lata, nie znosze zimy ja chce do tego kącika................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [b]Anies
Czytaj dalej