Czy coś się dzieje?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #7665

  nizia

  Hmmm…w Walentynki podjelismy z moim slubnym kolejna probe 🙂 I wiecie co?Moze cos zaskoczylo?Podejrzanie kluje mnie i ciagnie w dole brzucha. Czy to moze oznaczac „TO”?
  Jak myslicie?A moze mam obsesje?
  nizia

  #135768

  kajado

  Re: Czy coś się dzieje?

  Nizia, życze Ci żeby TO było TO !!!!!
  Sobie też życzę….napisz jak już będziesz wiedziała…..!

  Rybka



  #135769

  asienka

  Re: Czy coś się dzieje?

  Cześć słoneczko ty moje , no no to zaszaleliście.
  Oby to było to ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !.Bo jaśli nie zrobiłaś teściku to może się też zbliżać okresik niestety. Jeśl masz termometr to zmierz sobie temperaturkę jeśli masz 37,5 to prawdopodobnie jesteś ale jaśli masz temp 36,9 lub 37,1 to raczej nie.
  Ale ja to bym już zrobiła teścik, na co ty czekasz, pewnie się boisz?Albo nie chcesz się za wcześnie rozczarować.Jeśli to było w walentynik to dziś masz 23 d. c.powinno już coś pokazać. Bardzo byś nas wszystkich zaskoczyła tą dobrą nowinką.
  Jeśli będziesz to znowu przynoszę szczęście.Wszystkie , dziewczyny z którymi mam kontakt już zaciążyły tylko ja taka sierotka, samotna, a tak chciałabym pogawędzić o porannych dolegliwościach buuuuuuu.

  A ja Ci opisuję na priwat te wszystkie , chyba już niepotrzebne wiadomości. Odezwij się do mnie, wiem że ciężko mnie złapać , ale to wina mojego źle działającego internetu.Podłączyli mi jakieś słabej jakości styki i jak tylko ściśnie mróz to ponoć pękają.Ale deszcz też im szkodzi.
  Jeśli będę dostępna na G-G to znaczy że wreszcie działa.
  Mocno ściskam Ciebie lub WAS. PA

  ASIEŃKA

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close