czy implantacja może boleć?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #36535

  matylda03

  Dziewczyny, czy implantacja może boleć?
  Dzisiaj mam 19 dc, owu była w 14 dc – wtedy odczuwałam bóle w dole brzucha , dzisiaj od rana mam podobne tylko troszkę lżejsze. Do @ jeszcze ok. 8 dni więc to za wcześnie na bóle przed@ ( zresztą brzuch zaczyna mnie boleć w dniu @ nigdy wcześniej ). Zastanawiam się czy to może być implantacja – ale czy to boli? Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim ( dodam, że nie mam żadnego zapalenia bo ostatnie badania były ok. )
  Pozdrawiam

  matylda

  #476978

  sasanka

  Re: czy implantacja może boleć?

  Matyldo,
  Hm…różnie to bywa. Dziewczyny opisują pobolewanie w dole brzucha, kłócie jajnika, ciągnięcie,wrażliwsze, powiększające się piersi, po prostu takie uczucie, że coś się dzieje- ale nie zawsze musi być to ciąża. Ja w początkach swojej pierwszej ciąży czułam właśnie takie ciagnący ból, a implantacja ( o której wówczas nie wiedziałam) przebiegła z plamieniem. Najczęściej ma miejsce ok tygodnia po zapłodnieniu. Więc u Ciebie to jeszcze nie ten czas. Wydaje mi się jednak, że skoro coś czujesz i jest inaczej niż zwykle to może byc to dobry znak 🙂 Zmierz temperaturę. Moj gin mówi, że ciązowa to podwyższona, taka 37 i troszeczkę wyżej- po terminie @ to najczęściej ciąża.
  Zyczę Ci, zeby to było to:)

  Milena z nową nadzieją  #476979

  matylda03

  Re: czy implantacja może boleć?

  No właśnie z tymi objawami to jest różnie. Wiem, że dosłownie te same objawy u niektórych dziewczyn oznaczają ciążę a u innych zbliżającą się @. W jednym cyklu zdarzyło mi się zapisywać wszystkie „objawy” i teraz już wiem na co po prostu nie zwracać uwagi. Więc czekam sobie dalej i pozdrawiam serdecznie tym bardziej, że mamy podobny termin niechcianej @ – Ty 18 a ja 17.

  matylda

  #476980

  malinka

  Re: czy implantacja może boleć?

  hej ! 5 dni po owu mialam pobolewania w dole brzucha…. pomyslne ! zycze i Tobie ! niespodzianki !

  syn 29.02.04

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close