czy ja jestem normalna

sama zadaje sobie to pytanie bowiem obłędu można dostać ciągle mysle o ovu, jest, nie ma, bedzie nie mogę się skoncentrować, po przyjsciu z pracy analizuje objawy szperam w internecie mam tyle wątpliwości to wszystko takie skomplikowane gubię się i błądzę w gąszczu wiadomości mam nadzieje ze nie tylko ja się tak zachowuje….

4 odpowiedzi na pytanie: czy ja jestem normalna

anna2502006-10-19 18:05:16

Re: czy ja jestem normalna

Spoko spoko, wszystko kobieto z tobą ok.
Mam ten sam problem też ciągle siedzę przed netem i analizuję.
Szukam odpowiedzi na milion pytań.
Powiem ci tak początki obserwacji swojego ciała są bardzo trudne (wiem z doświadczenia) ale , praktyka czyni mistrza tylko bez paniki.
Hmmm…………… wniosek z kilkumiesięcznej obserwacji mojego cyklu mam jeden: wydaje mi się że poraz pierwszy miałam owu od kilku miesięcy, bo zobaczyłam przejżysty, rozciągliwy śluz i powiem szczerze że dopóki nie zaczęłam się starać o dzidzi to nawet niebardzo mnie te wszystkie historie interesowały (cykle owulacjyjne bezowulacyjne nawet przez myśl mi nic takiego nie przchodziło).
Jerśli tylko możesz to czytaj jak najwięcej analizuj i wyciągaj wnioski.
Jak dostałam od Gin Luteinę to zainim ją wzięłam spędziłam kilkanaście godzin przed komputerem, całe szczęście owocne wiem już teraz co, po co,i dlaczego.
Życzę powodzenia, pozdrawiam

rafa2006-10-19 18:32:20

Re: czy ja jestem normalna

Jak najbardziej normalne;)

ewiczek2006-10-20 08:28:54

Re: czy ja jestem normalna

Może sie myle, ale śluz płodny, czyli ten rozciągliwy nie musi byc oznaka owu.
Ja np. chyba mam problem z takim śluzem, bo albo u mnie nie występuje, albo jest go mało a owu jest potwierdzona monitoringiem.

aneta2432006-10-20 16:22:28

Re: czy ja jestem normalna

Fakt faktem to forum to kopalnia wiedzy….. prawda jest taka że więcej wiem o tym jak się zabezpieczyc a jak zajsc w ciąże to już gorzej a historie ze sluzem to koszmar nic z tego nie wiem i w dodatku ta temperatura np. rano po przebudzeniu dziś 36,5 a w południe 37,3 (14 dzień cyklu) głowa puchnie i tyle

Znasz odpowiedź na pytanie: czy ja jestem normalna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
ja też Wam wrzucę wersję HARD Kubusia :D
Ten list jest w 100% autentyczny, został wysłany do producenta soków KUBUŚ. Drogi Kubusiu ! Chciałem Ci w tym liście serdecznie podziękować za te wspaniałe promocje,dzięki którym dzieci mogą się bawić wysyłając do
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Poród po fenoterolu
Mam pytanie do dziewczyn, które brały fenoterol. Mam brać ten lek do końca 36 tc. Pytałam lekarza, jak wygląda sytuacja po odstawieniu leku i jak to potem z porodem wygląda.
Czytaj dalej