czy ja jestem normalna

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #82205

  aneta243

  sama zadaje sobie to pytanie bowiem obłędu można dostać ciągle mysle o ovu, jest, nie ma, bedzie nie mogę się skoncentrować, po przyjsciu z pracy analizuje objawy szperam w internecie mam tyle wątpliwości to wszystko takie skomplikowane gubię się i błądzę w gąszczu wiadomości mam nadzieje ze nie tylko ja się tak zachowuje….

  #1161680

  anna250

  Re: czy ja jestem normalna

  Spoko spoko, wszystko kobieto z tobą ok.
  Mam ten sam problem też ciągle siedzę przed netem i analizuję.
  Szukam odpowiedzi na milion pytań.
  Powiem ci tak początki obserwacji swojego ciała są bardzo trudne (wiem z doświadczenia) ale , praktyka czyni mistrza tylko bez paniki.
  Hmmm…………… wniosek z kilkumiesięcznej obserwacji mojego cyklu mam jeden: wydaje mi się że poraz pierwszy miałam owu od kilku miesięcy, bo zobaczyłam przejżysty, rozciągliwy śluz i powiem szczerze że dopóki nie zaczęłam się starać o dzidzi to nawet niebardzo mnie te wszystkie historie interesowały (cykle owulacjyjne bezowulacyjne nawet przez myśl mi nic takiego nie przchodziło).
  Jerśli tylko możesz to czytaj jak najwięcej analizuj i wyciągaj wnioski.
  Jak dostałam od Gin Luteinę to zainim ją wzięłam spędziłam kilkanaście godzin przed komputerem, całe szczęście owocne wiem już teraz co, po co,i dlaczego.
  Życzę powodzenia, pozdrawiam  #1161681

  rafa

  Re: czy ja jestem normalna

  Jak najbardziej normalne;)

  #1161682

  ewiczek

  Re: czy ja jestem normalna

  Może sie myle, ale śluz płodny, czyli ten rozciągliwy nie musi byc oznaka owu.
  Ja np. chyba mam problem z takim śluzem, bo albo u mnie nie występuje, albo jest go mało a owu jest potwierdzona monitoringiem.

  #1161683

  aneta243

  Re: czy ja jestem normalna

  Fakt faktem to forum to kopalnia wiedzy….. prawda jest taka że więcej wiem o tym jak się zabezpieczyc a jak zajsc w ciąże to już gorzej a historie ze sluzem to koszmar nic z tego nie wiem i w dodatku ta temperatura np. rano po przebudzeniu dziś 36,5 a w południe 37,3 (14 dzień cyklu) głowa puchnie i tyle

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close