Czy jest ktoś z Gdańska

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #26774

  elas

  Cześć dziewczyny,
  Mam nadzieję że wśród Was znajdę kogoś z Gdańska ewentualnie z Elbląga. Potrzebuję kontaktu do dobrego lekarza specjalisty któy zna się na rzeczy i odpowiednio mnie pokieruje. Jestem po ośmiu nieudanych cyklach – pół roku chodziłam do kobiety, która nie skierowała mnie na żadne badania ponieważ uważała że to za wcześnie na niepokój, a dwa ostatnie miesiące brałam duphaston zapisany przez inną bez wcześniejszego badania poziomu hormonów. Także stoje w miejscu i nie wiem gdzie uderzyć żeby pójść do przodu. Pomórzcie.
  Ela

  #355203

  targo

  Re: Czy jest ktoś z Gdańska

  Witaj , ja jestem z Gdańska .Osobiście chodzę do dr Szczurowicz do Wzeszcza jestem z niej zadowolona ponieważ ona jest giekolog-położnik i endykrynolog. W ciąży też do niej chodziłam a na usg do dr Deringa na Grunwaldzką -przyjmuje w nowym budynku Hossa taki całym oszklonym. On jest wybitnym specjalistą wszystkie dziewczyny w oczekujących Ci to potwierdzą. Prócz tego ,że ma usg to oczywiście jest też lekarzem i możesz się u niego leczyć. Dering kosztuje z usg 80 zł a Szczurowicz 90zł bez usg.
  Jak będziesz miała jakieś pytania to napisz z chęcią ci pomogę

  Pozdrawiam
  Sylwia  #355204

  elas

  Re: Czy jest ktoś z Gdańska

  Dziękuję. Aż dziwne że tylko my dwie jesteśmy z Gdańska czyżby pozostałe były z Warszawki? Czy mogłabyś mi podać jakiś kontakt do tych lekarzy albo wytłumaczyć dokładniej gdzie jest ten budynek czy przy Aleji Wojska Polskiego czy przy Szymanowskiego?
  Pozdrawiam.

  #355205

  dziubas

  Re: Czy jest ktoś z Gdańska

  Cześć!
  Ja równierz jestem z Gdańska.
  Leczę się u dr Rogozy. Nie wiem czy jest najlepszy ale za to kompleksowy. Za usługę bierze 70 zł w tym masz USG przy karzdym badaniu.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close