Czy jestem nienormalna???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #7519

  Anonim

  Kochane Moje!
  Juz jest po swietach. Smutno mi bylo i to bardzo. Teraz mam nadzieje, ze bedzie lepiej, z tym samopoczuciem psychicznym.
  Nie wiem jak przetrwam Sylwestra. A to dlatego, ze bedziemy w towarzystwie 10 osob, a jedna z kobietek jest w 6 m-cu ciazy. Jest to cud, ja wiem. Ale cos takiego dziwnego dzieje sie ze mna jak patrze na kobiety w ciazy… Z jednej strony cieszy mnie taki widok,a z drugiej strony coraz czesciej pojawia sie cos na pograniczu pustki i bolu, pomiedzy beznadzieja, a bolem. trudne do okreslenia odczucie.
  Czy tez tak miewacie, czy jestem nienormalna?

  Joas

  #134330

  mala

  Re: Czy jestem nienormalna???

  joas nie mow tak nie jestes nienormalna ja czuje dokladnie to samo i jestem pewna ze wiele dziewczyn ma podobne odczucia ale juz niedlugo skarbie jeszcze troszke cmooook mala  #134331

  audi

  Re: Czy jestem nienormalna???

  Joaś,
  jak możesz tak myśleć. Podczas świąt jest zawsze więcej czasu na myślenie. Ja sama uroniłam kilka łez w kościele gdy chrzcili małe dzieci – niestety nie moje. Drugi dzień świąt spędziłam w towarzystwie ciężarnej bratowej – zaszła w ciążę miesiąc po mnie – i jej ślicznej 1,4 rocznej córeczki a mojej chrześnicy. Patrząc na małą dziewczynkę i brzuch mojej bratowej zapewne wiesz co myślałam. Dlaczego to nie ja?????!!!! Ale tak już jest. Proszę, my naprawdę musimy wierzyć, że w końcu nam się uda. Popatrz na małą – ile ma w sobie ciepła i siły.
  A doła ma każdy raz na jakiś czas. Ja też miewam takie chwile. A patrząc na brzuch twojej znajomej wyobraź sobie jak ty będziesz wyglądać już niedługo. Tego życzę ci z całego serca.
  Joaś, sorry ale dopiero dziś odpisałam – wszystko jest w wiadomości priva.
  Całuski ślę
  Audi

  #134332

  kajado

  Re: Czy jestem nienormalna???

  JOAS.
  DZISIAJ WRÓCIŁAM ZE SZPITALA, PO ZABIEGU ŁYŻECZKOWANIA, JEST MI BARDZO CIĘŻKO……PUSTO…..SMUTNO….JUŻ NIE MA WERONIKI.MAM SYNKA 5 LETNIEGO DOMINIKA, I KOCHANEGO MĘŻA……….ALE BRAKUJE MI OGROMNIE TEJ OKRUSZYNY W BRZUCHU .
  JESTEM Z TOBĄ………..RAZEM BĘDZIE NAM ŁATWIEJ.

  Rybka

  #134333

  Anonim

  Re: Czy jestem nienormalna???

  Kochana Rybko,

  przykro mi bardzo, ze grono kobiet, ktore doznaly tego doswiadczenia sie powieksza… Tule Cie do siebie.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close