Czy któraś z Was pracuje jakoprzedstawiciel handl.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #52925

  iwonatrinity

  jestem przed drugą rozmową o pracę na to stanowisko..co powinnam wiedzieć o tej pracy? Jakie zadać pytania? Czy to cięzka praca i czy nadaje się dla matki małego dziecka? Proszę o wszelkie sugestie. Moze Wasi mężowie pracują i mogącoś poradzić

  Iwona i Wiktoria (11.08.03)

  #678473

  an-ki

  Re: Czy któraś z Was pracuje jakoprzedstawiciel ha

  Wszystko zależy od branży, w jakiej masz pracować – ja pracuje w zoologii – pracuję od 6 do 8-9 godzin na dobę – zależnie od trasy. Soboty i niedziele wolne – firma znajduje się w innym mieście, więc nie mam szefostwa „nad głową” 😉 W moim przypadku praca idealna, nikt nie rozlicza mnie z tego, o której wychodzę z domu, tylko z efektów pracy – kiedy potrzebuję mogę wrócić w trakcie dnia do domu i posiedzieć godzinkę z małą. Pieniąźki jak na mnie super (ponad 2000zł), ja jestem baaardzo zadowolona – WSZYSTKO ZALEŻY JENDAK OD BRAZNŻY – w spożywkę nigdy się nie wpakuję.
  O co pytać na rozmowie??
  – jaka konkurencja na danym rynku, – jakie ceny, – jakie plany do wykonania, – jak dlugo funkcjonuje firma, – dlaczego poprzedni przedstawiciel(e) nie pracuje(ją) – co było powodem ich odejścia z pracy?
  Chyba tyle – w razie pytań pisz na priv.

  Życzę powodzenia na rozmowie!

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close