Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #92718

  smoki

  Potrzebuję cudu albo osoby, która pomogłaby dostać się Dawidowi na oddział neurologi szpitala w Katowicach, Krakowie lub w Warszawie bez 6-8 miesięcznego terminu oczekiwania na przyjęcie. Katowice byłyby najlepsze bo tam Dawidek już był.

  Dawidka dopadły w ostatnim miesiącu napady wyglądające na padaczkowe niestety bardzo długie i dające regres w rozwoju. Po prostu MUSZE dostać się do szpitala teraz a nie za pół roku….

  Czy ktoś potrafi nam pomóc?

  #1773953

  paszulka

  Z Katowic pochodzę, ale tam w tej chwili nie mam zaplecza medycznego, bo moja ukochana Ciocia zmarła, ale mogłabym dopytać jak to zrobić w Warszawie. Niczego nie mogę obiecać, bo i ze swojego powodu nadwyrężam teściową.

  Najbardziej skuteczną niestety metodą jest zapisanie się na bliski termin do prywatnej kilniki do wysoko postawionego profesora… opłacić wizytę, a on już otworzy drzi szpitala.

  Tak miałam z laparo na którą w efekcie nie trafiłam, bo zaciążyłam z Baśką.

  Gdybyś chciała przyjechać do Warszawy na wizytę mogę zaoferować nocleg. O ile nie jesteście uczuleni na koty, bo mamy trzy. Psa też, ale psy są mnie alergizujące.

  Wypytam w sprawie neurogola przez weekend i dam znać!  #1773954

  Anonim

  Jak się dostać do szpitala to nie wiem, natomiast gdy potrzebowałam najlepszego neurologa w Warszawie to niezaleznie od siebie kilka osob poleciło mi prof. Sergiusza Jóźwiaka. On pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka( jest kierownikiem Kliniki Neurologii Dziecięcej) i specjalizuje się właśnie w epilepsji dziecięcej.
  Prywatnie przyjmuje tutaj

  #1773955

  kefirek1112

  Ja mam genialny i sprawdzony pomysł: idź do ogólnego i powiedz, że dziecko traci przytomność jak robi kupkę i nie wiesz o co chodzi: 4 x tak miałaś od trzech dni. Murowane, że da ci skierowanie na neurologię do szpitala (i niech napisze: pilne), powodzenia (masz się tej wersji trzymać to zrobią wszystkie badania łącznie z tomografią:) i będziesz mieć czyste sumienie)
  A tak poza tym to uważam, że jeśli nie ma stwierdzonej padaczki to w pierwszej kolejności powinni przyjmować dzieci a te zapisy to ze stwierdzoną epilepsją. Polska- znieczulica. I nie dziwota, że tyle rozbiorów Polski było- jesteśmy dla siecbie chamscy a innym do d… się wciskamy. Sorki…

  #1773956

  smoki

  7 kwietnia czyli w najbliższy poniedziałek jestem umówiona z Neurologiem z Warszawy. Zobaczymy czy uda się przyjąć na oddział szpitalny po wizycie. Jeżeli nie to szukamy dalej jakiegoś sposobu…

  #1773957

  paszulka

  Napisałam Ci namiary na lekarza i przychodnię na privie.
  Buziaki
  Aga  #1773958

  bumtarar

  Jestem zaskoczona tym co piszesz bo jak moj syn mial napady to w Centrum Zdrowia Dziecka przyjeli go natychmiast na neurologię , bo było zalecenie że nie mozna odmówić dziecku z napadami. Ale to bylo 3 lata temu, może teraz coś się zmieniło

  Nas prowadził wtedy dr. Kuczyński (CZD, oddział neurologii, specjalizuje się w padaczce – dodam tylko że po jego leczeniu syn od 3 lat nie ma napadów), podam ci telefon na maila, on przyjmuje codziennie po południu.

  #1773959

  olinja

  Smoczyco i co?

  #1773960

  smoki

  Z Warszawą się nie udało. Opinia neurologa niestety była jeszcze bardziej dołująca bo w grę chyba wchodzą dodatkowo zaburzenia genetyczne (efekt bez badań nie wiadomy). Nadal MUSIMY dostać sie szybko na oddział szpitalny – w tym momencie obstawiam Katowice bo Warszawa nie wyszła a Kraków odradzają sami lekarze. Dzięki osobom z tego forum termin Katowicki z końca lipca jest już przesunięty na 10 czerwca. Niestety to nadal za późno. Komplet badań podstawowych, które będę musiała zrobić jeśli tych Katowic nie uda się przyspieszyć to prywatnie wydatek około 1 tys złotych. Na prawdę sporo…

  Po wizycie w Katowicach czeka nas badanie w Warszawie pod katem zaburzeń neurotransmiterów. Termin nie wiadomy ale trudno….

  Na dzień dzisiejszy ważne jest przyspieszyć te Katowice… Ktoś potrafi?

  #1773961

  ciachola

  Smoki Ja mam ciocię, która pracuje w ICZMP w Łodzi ale pewnie Łódź nie wchodzi w gre?

  POWODZENIA i ZDRÓWKA!!  #1773962

  smoki

  Zamieszczone przez ciachola
  Smoki Ja mam ciocię, która pracuje w ICZMP w Łodzi ale pewnie Łódź nie wchodzi w gre?

  POWODZENIA i ZDRÓWKA!!

  mam nadzieje ze uda sie blizej…

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close