Czy ktoś tak miał?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #93923

    teodor03

    Biorę od pięciu dni Natamycynę i zaobserwowałam, że rano mam brunatne upłaey, tak jakby resztka tabletki wylatywała z brunatnymi upławami. Czy to uczulenie na natamycynę? Umówiłam się na wizytę na czwartek ale trochę się martwię, Czy któraś z Was też tak miała po tym leku?

    Mama Kajtka 4,5 i listopadowej niespodzianki.

    #1855217

    olinja

    Nie miałam tak ale odstawiłabym tabletki.
    Być moze to tylko podrażnienie szyjki przez tabletke (mechaniczne) ale moze nie.

    W ogóle starałabym sie umówić jak najszybciej, nawet dzisiaj.
    Nie wiem co dokładnie Ci dolega ale skoro musisz brac ten lek a zaobserwowałaś niepokojace objawy to molestowałabym lekarza o natychmiastową wizytę.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close