Czy ktoś z was tak miał?

Postów wyświetlanych: 14 - od 1 do 14 (wszystkich: 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #24123

  abe

  Jestem 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki, rano zrobiłam test i druga kreska wyszła bardzo słabo, ledwo widoczna. Nie mam innych objawów ciąży typu: ból piersi, mdłości itp., czuję tylko bardzo lekkie „gniecenie” w podbrzuszu. Czy któraś z Was miala coś takiego i okazało sie jednak że to ciąża?
  Dodam tylko że w poprzednim cyklu test wykazał mi ciąże (bardzo tłuściutkie krechy), ale prawdopodobnie zarodek nie zagnieździł się, dostałam luteinę i dostałam okres.
  Czy obecne opóźnienie okresu może być spowodowane ta całą historią z poprzedniego miesiąca, czy mam nie tracić nadziei?

  #326096

  mati2

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Nigdy nie wolno tracić nadzieii. Ja na twoim miejscu już byłabym u lekarza jeżeli ta druga kreseczka była. Biorąc po uwagę zdarzenie z poprzedniego miesiąca lekarz potraktuje Cię bardzo poważnie.
  Życzę wszystkiego dobrego!!!
  Mati  #326097

  abe

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Boje sie że na tym etspie lekarz nic mi nie pomoże tylko poprostu karze czekać i za tydzień znów powie żeby zrobic test. Na tym etapie USG też jeszcze nic nie wykarze.

  #326098

  kiki25

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Jasne, że wszystko możliwe, dopuki nie ma małpy to jest duże prawdopodobieństwo, no i jeszcze ta druga krecha, jeśli chcesz mieć pewność zrób bad. krwi beta HCG i koniecznie idź do gina, bo jeśli to jest ciąża to powinien dać Ci tabletki na podtrzymanie aby nie powtórzyła się syt. z przed miesiąca, trzymam kciuki za fasolkę i pozdrawiam

  Kasiek
  moje temperaturki!

  #326099

  abe

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Ostatnio dostałm luteinę właśnie na podtrzymanie (przez 3 dni , 3 tabletki 2x dziennie) końska dawka. Prawdopodobnie to taki mały test, czy to jest ciaża, bo po 2 dniach od odstawienia wystapiło krwawienie, jeśli miesiączka nie wystapi to ma to pomóc zagnieżdżajacemu się zarodkowi. Bardzo boję znów to brać, boję sie żeby historia znów sie nie powtórzyła.

  #326100

  kiki25

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Wiem wiem skarbie, że się boisz rozumiem Cię, ale wiyta u gina Cię nie ominie, musisz być dobrej myśli i myśleć pozytywnie że tym razem się uda bo taki stres może zaszkodzić fasolce:) leć do gina i nic się nie martw ja trzymam za Ciebie mocno kciuki i wierzę że tym razem będzie dobrze, ściskam mocno

  Kasiek
  moje temperaturki!  #326101

  mati2

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Miałam na myśli jakieś leki. Jak lerzałam w szpitalu to dziewczyna dostawała jakieś zastrzyki za podtrzymanie. Pisałaś, że druga kreseczka była więc… może zrób bete wtedy lekarz będzie miał pewność!

  #326102

  abe

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Spróbuje poczekać do czwartku i zrobie test jeszcze raz. jak bedzie OK to ide do lekarza. Mam nadzije że nie będzie juz za późno.

  #326103

  abe

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Cała nadzieja odebrana. U lekarza jeszcze nie byłam bo dopiero w piątek odebrałam badania HCG, niestety wynik 0,12 ng/mL odebrał mi jakiekolwiek złudzenia.
  Miesiączki nadal nie ma, cociaż już 10 dni po terminie, a zawsze była bardzo regularna.
  Aż boje sie iść do lekarza, żeby się nie okazało to coś poważnego.

  #326104

  justa26

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Jeśli chodzi o cienką niewyraźną kreskę to taka wyszła mojej przyjaciółce, zastanawiali się z mężem czy jest czy jej nie ma, ale była, a przyjaciółka jest w 7 tyg. ciąży, pozdrawiam Justa.  #326105

  abe

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Łudziłabym sie jeśli chodzi o wynik testu, ale badanie HCG z krwi daje chyba (?) niestety 100% pewność. Coraz gorzej to znoszę.

  #326106

  gosiaf

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Z tego co mi wiadomo nawet najslabsza kreseczka swiadczy o ciazy. W zaleznosci od ilosci hormonu (stadium ciazy) jest slabsza najpierw a potem ‚tlusta’ .
  Pozdrawiam i trzymam @@!

  Gosia
  wykresik  #326107

  abe

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Nadzieja zniknęła wraz ze spóźnioną i wcale NIE wyczekiwaną miesiączką 🙁

  #326108

  kathrin78

  Re: Czy ktoś z was tak miał?

  Nie martw się. Wiem, łatwo powiedzieć, jednak trudniej zrobić. Trudno jest o tym nie myśleć i się nie nakręcać. Jednak jestem prawie pewna, że każdej z nas będzie dane kiedyś wyeksmitować małpę na 9 miesięcy i poczuć w sobie nowe życie. Widocznie fasolki same wybierają moment, w którym u nas zagoszczą. Pozostaje nam tylko wierzyć, że nie będziemy musiały długo czekać.

  Moje wykresiki

Postów wyświetlanych: 14 - od 1 do 14 (wszystkich: 14)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close