Czy mogę do Was dołączyć?

Witam! trafiłam na to forum i zastanawiam się, czy mogę dołączyć do Waszego grona i czasem tu wpadać, aby podzielić się z Wami moimi smutkami i radościami oraz wiedzą, która może komuś pomoże:) mam 26 lat, staramy się intensywnie z mężem o dzidzię ok. 14 miesięcy, ale przy moich króciutkich cyklach, będzie to o wiele dłużej niż 14 razy:) Po kilku bolesnych zawodach, zrobiliśmy badania. Mężulek OK, u mnie owulacja OK, hormony też, poza wysoką PRL, którą doprowadziłam do porządku po kilku miesiącach z bromergonem, który towarzyszy mi do dziś:) Po kolejnych bolesnych porażkach zrobiliśmy test PCT, który niestety wyszedł negatywnie. Powtórka testu dla pewności dała ten sam efekt. Podjęliśmy decyzję o inseminacji. Niestety pojawiła się przeszkoda: duża cysta na jajniku i w efekcie leczenie hormonalne. I w tym punkcie właśnie jestem:)
Wierzę jednak, że się uda. prędzej czy później. Jak nie naturalnie, to z inseminacją, albo ostatecznie in vitro. Jesteśmy stęsknieni za dzidzią bardzo!!!!
To jak, mogę wpadać do klubu “weteranek”?:)
Pozdrawiam
Ma.

6 odpowiedzi na pytanie: Czy mogę do Was dołączyć?

aqq2006-04-18 19:48:51

Re: Czy mogę do Was dołączyć?

No pewnie,że możesz.Tutaj zawsze można wypłakać się komuś w rękaw,podzielić smutkami,a ostatnio coraz częściej radościami.Cystę zawsze można wyleczyć hormonkami,tak więc tym się nie stresuj.
Trzymam kciuki za udaną inseminację.
Pozdrawiam.

Sylwia

kaja262006-04-18 19:55:44

Re: Czy mogę do Was dołączyć?

witaj! i zmykaj na ciężarówki!
powodzenia

22 cykl

iza23072006-04-19 05:56:19

Re: Czy mogę do Was dołączyć?

Witaj i zapraszamy

2006-04-19 07:55:11

Re: Czy mogę do Was dołączyć?

Pewnie że możesz do nas wpadać zaraz Cię wpisze do naszego rankingu i wtedy musisz sie udzielać Pisac o swoich planach i mam nadzieję że samych sukcesach.
Witam Cię

[Zobacz stronę]

mallorca2006-04-19 12:01:55

Re: Czy mogę do Was dołączyć?

Dziękuje moje drogie za mile przyjęcie i wpisanie do rankingu. Pozdrawiam Was serdecznie.

marta19792006-04-24 06:42:52

Re: Czy mogę do Was dołączyć?

serdecznie witamy.
powodzenia i spełnienia marzeń w krótkim okresie czasu 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy mogę do Was dołączyć??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
czy moge sadzac dziecko?
witam, moja mala ma 3,5 miesiaca czy moge ja sadzac opierajac ja o siebie? i kiedy dzieci zaczynaja siedziec i sztywno trzymac glowke...:) napiszcie mi madre mamuski...:) [img]http://bd.lilypie.com/kZ3Fp2/.jpg[/img]
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
bezpieczne łóżeczko
Powiedzcie kochane i doświadczone jak zbezpieczałyście łóżeczko dziecka? Chodzi mi o to że: moja siedmiomiesięczna córka kiedy sadzam ja w łóżeczku nie tylko zaczeła robić różne wygibasy ale też chwyta
Czytaj dalej