Czy mogę podać butlę gdy…?

No właśnie, czy mogę podać butlę gdy Natan ma problemy z jelitkami? Cały czas rzuca mi się przy cycu, pręży się i nieraz popłakuje. Jestem pewna, że nigdy nie jest porządnie najedzony. Dlatego jeśli któraś z Was wie to proszę odpowiedzcie mi. Czy mogę podać butlę? Chodzi mi o wieczory przed spaniem. W ciągu dnia mogę siedzieć cały czas z nim przy cycu, ale żeby biedaczek też pospał. A poza tym jak często mi się budzi w nocy i chce jeść to przy okazji nałyka się powietrza. A jemu się nie odbija jak śpi, więc muszę go odkładać “nieodbitego”. I rano nazbiera się tego powietrza w jelitkach. Jeszcze raz prosze o radę i dzięki z góry za pomoc.
Pozdrawiamy

Mycha i Natanek 09.09.03r

3 odpowiedzi na pytanie: Czy mogę podać butlę gdy…?

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy mogę podać butlę gdy…?

U nas było to samo. Piszę było, ale nie jestem pewna ani dnia ani godziny… Co wieczór to inaczej, co karmienie to inaczej… Ostatnio wieczorami kapituluję i mały dostaje butlę – ja mam niedużo pokarmu a on histeryzuje… Problemem jest też to połknięte powietrze i to, że leci za wolno albo za szybko (zależy kiedy). Ciężko idzie usypianie… Ale w dzień karmię normalnie, czasem pomimo krzyku (już się uodporniłam… 🙁 ) i karmię w nocy. W nocy on je półśpiący i nie krzyczy. Czasem uda mi się go odbić czasem nie. Często po karmieniu kładę go na brzuchu (!!!) i wtedy się nie boję, że się zadławi… Bądź silna… Ja teżnie sądziłam, że tyle krzyku może być przy karmieniu…

Kamelia i Michałek 14.08.2003

laura1 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy mogę podać butlę gdy…?

Tak wlasnie zaczelam robic dawc moje mleko z butelki. Teraz je w nocy co 4 godziny a nie co godzine. Daje mu przez sen i nie zawsze musze odbijac. W nocy karmie z woreczka i jest bardzo malo powietrza a czasem wogole. Bo tak przy piersi przysypialismy oboje i takie karmienie bylo do niczego..

Laura i Mateuszek 2 miesiace

mysia2 Dodane ponad rok temu,

Re: Czy mogę podać butlę gdy…?

A jak to się karmi z woreczka? Bo ja o takim czymś słyszę pierwszy raz. Ciekawa jestem.

Mycha i Natanek 09.09.03r

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy mogę podać butlę gdy…??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Ptyśka ma katar MegaSuperGigant - pomocy!!!
Budzi się co chwila, bo oddychać nie może. Pokój wietrzony co godzinę, nawilżacz chodzi. Podajemy: - Nasivin - Eupforbium - Cebion - maść majerankowa. Zeby Krasnalowi łatwiej było oddychać, pognałam do apteki i kupiłam preparat, który cyt.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
przewijak
Do kiedy przewijałyście na nim swoje dzieciaczki? Dawidek kończy za 2 dni 4 miesiące i nadal go przewijam na przewijaku. A co potem? Łóżeczko? Nasze łóżko? A co z "niespodziankami"? Ewa
Czytaj dalej