czy nutramigen może uczulać??

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #42608

  izusia

  Moja kasia okazała sie alergiczką. Je tylko z piersi a na noc dostaje butlę mleka-nutramigen. od kilku tygodni staram sie trzymać ścisłą dietę i krostki powoli schodzą. Niestety zauważyłam , że rano buzia jest zawsze wysypana i zastanawiam sie , czy to nie to mleko?Czy ono może wywołać reakcję alergiczną? Przeciez jest dla alergików.
  Czekam na pomoc, bo lekarz mówi, że to raczej niemożliwe

  Iza i kasia (18.12.03)

  #557974

  karolka

  Re: czy nutramigen może uczulać??

  Któras mama na forum pisała o tym, że nutramigen uczulał maluszka. I tez lekarze mówili, że niemożliwe i dalej kazali dawac nutramigen. No i dopiero, kiedy przestała, wszystko się poprawiło. Poszukaj w archiwum, moze znajdziesz.

  Karolka i Izabelka 01.08.03  #557975

  tosia-1

  Re: czy nutramigen może uczulać??

  moze, a to dlatego ze zawiera soje a ona bardzo czesto uczula. my mamy ogromny problem z alergia i testowalismy rozne mleka, jedyne (o ktorym ja wiem) ktore nnie zawiera soi ani ryzu jest BEBILON Pepti. jest nawet smaczne.
  jakis czas temu poruszany byl problem alergii i dziewczyny pisaly ze trzeba karmic conajmniej miesiac zeby zobaczyc czy mleko nie uczula (ale u nas to widac zaraz golym okiem!).
  pozdr tosia i stas (11.11.03)

  #557976

  rkwp234

  Re: czy nutramigen może uczulać??

  Moja pani doktor też mi mówiła że soja możw uczulać i polecała bebilon pepti lub dla dziecka alergika ale bez skazy białkowej mleko NAN H.

  #557977

  klucha

  Re: czy nutramigen może uczulać??

  oczywiście że moze

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close