czy odkładacie

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #27824

  belinda

  Czy jest na forum ktoś kto odkłada starania do wiosny by uniknąc infekcji grypowej. Przyczyną wad mojego dziecka była najprawdopodobniej własnie grypa w pierwszym trymestrze ( przypadał on na zimowe miesiace zeszłaego roku). Czy któras z Was ma podobne obawy i rozterki?
  pozdrawiam.

  #369092

  gablysia

  Re: czy odkładacie

  Ja nie, słyszałam nawet że najlepsze szanse na poczęcie są w październiku, bo w tym miesiącu plemniki są najmocniejsze, nie wiem nawet czemu.
  ALe jest to dobra metoda, + szczepienie przeciw grypie.
  Ja podjęłam decyzję, ze będę się leczyć, więc mam wielkie nadzieje na najbliższe miesiące.

  Gabi – to już 17 mies. starań o maluszka  #369093

  belinda

  Re: czy odkładacie

  No widzisz. Ja sie obawiam w ogóle kontaktu z wirusem grypy. Nie chorowałam na grypę, a mimo to jako przyczyne wad zidentyfikowano po prostu kontakt z wirusem.
  Dlatego sie teraz boję. I mimo ze pragne dziecka, to chyba starania odłoże. co radzicie?

  #369094

  mysia

  Re: czy odkładacie

  Nie odkładaj tylko poradź się lekarza co masz robić, raz wirus szkodzi a drugi raz sytuacja nie musi sie powtórzyć, ja sie szczepię p/grypie i w rzadnym wypadku nie będe odkładać starań do wiosny bo wtedy cos innego bedzie mi szkodzić – pyłki – czyli moja alergia i leki z tym zwiazane ale mam tak srednio zaawansowaną alergię, ze mogę zdać się na homeopatię w tym okresie tak więc myślę, że i w przypadku grypy homeopatia moze stać się zbawienna

  Pozdrawiam

  Mysia z owulacją!

  #369095

  anita200

  Re: czy odkładacie

  Belindo, lekarz mi poradził aby zaszczepić sie na początku cyklu (1,2dc) i nie przerywać starań – tak też zrobiłam i jestem spokojna, że na grupę nie zachoruję.
  Pozdr. Anita

  #369096

  gabaa

  Re: czy odkładacie

  Nie odkładaj, a możesz podnieśc swoją odporność – poprzez tran i witaminkę C. To całkiem niezła kuracja, mnie trzyma bez chorób już jakieś 6 miesięcy, właśnie to sobie uświadomiłam. JA się nie szczepię na grypę, a zachorowałam na nią tylko raz, zeszłej zimy. Ale byłam wtedy bardzo osłabiona. Po zapaleniu ucha, anginie, potem grypa, a na końcu zapalenie przydatków. A potem już było tylko lepiej :-))))) Więc nie martw się jeśli Twój organizm jest silny, nic Ci nie grozi. U mnie jeszcze miesiąc do końca I trymstru – narazie się trzymam. Pozdrawiam.

  Ania i malutka fasolka 03-05-2004

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close