Forum: Karmienie

Czy po wprowadzeniu zupek,czesciej ulewają?

U Majki właśnie tak się dzieje, że częściej jej się ulewa. Raczej nie od razu po zupce (własnej produkcji) ale po każdym jedzeniu z piersi. Czy to jest objaw adoptowania innego jedzonka?Poza tym mam pytanko, czy do warzyw gotowanych można dodawać kleik ryżowy dla zagęszczenia?

Alicja,Maja (09.09.03)

2 odpowiedzi na pytanie: Czy po wprowadzeniu zupek,czesciej ulewają?

bozenkan Dodane ponad rok temu,

Re: Czy po wprowadzeniu zupek,czesciej ulewają?

Mnie też tak się wydaje. Od niedawna próbujemy nowych rzeczy i nie podoba mi się to ulewanie. 2 dni temu podałam dynię z ziemniakami i mieliśmy nawet wymioty. Od tej pory nie jemy żadnych słoiczków. Niech żołądeczek odpocznie i zobaczymy co z tym dalej zrobić. Może za tydzień znowu zaczniemy.

Bożenka i Ewunia (05.11.2003)

lwica Dodane ponad rok temu,

Re: Czy po wprowadzeniu zupek,czesciej ulewają?

Na początku jak wprowadziłam sztuczne mleczko, Natalka bardzo mocno ulewała. Powolutku jest coraz lepiej, zdarzają jej sie posiłki po których nie ulewa, Wprowadzam jej nowe pokarmy, a ulewaniem się nie przejmuję. Wierzę, że przejdzie jak zacznie siedzieć.

lwica z Natalką 05.11.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy po wprowadzeniu zupek,czesciej ulewają??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
ropiejące oczko
Dzisiaj pojawiła się u mojego 13 dniowego dzieciątka ropa w jednym oczku, która ciągle napływa i zakleja mu oczko. Przemyłam oczko rumiankiem, ale co dalej z tym robić?
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
krew z nosa??
hej, nie wiem czy to normalne ale non stop leci mi krew z nosa, wg mojego ginekologa to normalne i zdarza się, tym bardziej że jako dziecko często miałam takie
Czytaj dalej