czy podawać?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #26703

  marzena1

  czy podawać dziecku luminalum w czopkach-moja koleżanka dostał ten lek dla dla 20 dniowego dziecka, może wiecie coś o tym leku

  marzena i asia

  #354542

  Anonim

  Re: czy podawać?

  Hej,

  Najlepiej skonsultowac z innym lekarzem. Z tego co wiem to jest b silny lek dzialajacy na dziecko otepiajaco i uspokajajaco.

  Tez to dostalismy dla 3-dniowego malenstwa przy zoltaczce i po jednej porcji konsultowalam z innym lekarzem, ktory powiedzial, zeby dawac. Dopiero trzeci okazal sie rozsadny i powiedzial ze przeciez nie ma potrzeby.

  Nie wiem, jak jest z tym Maluszkiem. Proponuje spytac innego lekarza. Pewnie, ze trzeba ktoremus zaufac, ale w takiej sytuacji lepiej skonsultowac.

  Pozdrawiam,
  Ag  #354543

  patrycjad

  Re: czy podawać?

  A na co ona go dostała? Bo ja czytam o tym leku i jestem w szoku.

  Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

  #354544

  marzena1

  Re: czy podawać?

  kolezanka zadzwoniła do mnie przed „chwilą” i prosiła o konsultację, ja też przeczytałam o tym leku i też szczerze mówiąc jestem w szoku. Filip-tak ma na imię jej synek dostał ten lek dzisiaj gdy okazało się że nic dosłownie nic nie przybrał na wadze od momentu wyjścia ze szpitala oraz po tym jak stwierdzono że ma jeszcze pozostałości żółtaczki. Miał zrobione USG brzuszka i kompleksowo został przebadany, wszystkie wyniki badań są dobre-teoretycznie nic mu nie dolega! Dalatego pytanie czy podawać taki lek skoro lekarz twierdzi że wszystko ok.

  marzena i asia

  #354545

  patrycjad

  Re: czy podawać?

  Ja bym na miejscu Twojej koleżanki dzisiaj się wstrzymała i jutro skonsultowała to z innym pediatrą. Może spróbować z jakimś słabszym lekiem? Uspokajająco działa też virbucol to jest lek homeopatyczny i można podawać go maluńkim dzieciaczkom. Ja nie odważyłabym się dawać tamtego choćby z tego względu, że może wywołac tyle skutków ubocznych. A jej dzidzia jak napisałaś ma dopiero 20 dni!

  Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

  #354546

  kura-plemienna

  Re: czy podawać?

  Podawałam to Basiulcowi przy żółtaczce, ale mega żółtaczce!!

  Anka i Basiulec (9 M-CY!!!))

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close