czy rodzic ze swoja połozna?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #35303

  kniarka

  drogie dziewczynki! u mnie termin porodu niebawem a ja zaczynam sie powaznie zastanawiac co z połozną.Wiem ze mozna umowic sie z połozna ktora pracuje w szpitalu na jej dyzur wowczas ona wywołuje poród. Niewiem czy to dobrze dla dzidzi.Bo jezeli sie nie wezmie zaprzyjaznionej opieki to w szpitalu maja ciebie w nosie. A niech sei meczy!!!A tak moze byłoby korzystniej dla mnie. doradzcie prosze . nieweim co mam poczac.
  kniarka i Staś(8 luty 04)

  #462398

  pam-24

  Re: czy rodzic ze swoja połozna?

  Ja najpierw chciałam brac położną …miałam rodzic na Karowej a tak taki „luksus” 800zł. Szok – nie stac mnie! Potem powiedziałam sobie że jak ma byc ok to bedzie ok i przeciez nikt mi krzywdy nie zrobi jak nie bede miała indywidualnej opieki, w koncu po to są…
  A rezultat był taki że koleżanka mi poleciła położna z innego szpitala do którego się juz wcześniej „przepisałam” i traf chciał że dni po terminie to ona właśnie mi robiła KTG i się z nią umówiłam że jakby co to dzwonie. Poza tym tam kosztowało to 350 zł. Więc wiadomo…. a że rączkę miała dobrą bo już wieczorem do niej dzwoniłam 🙂 to plusowało jeszcze bardziej. Opiekowała się mną super, ciepła, przesympatyczna fachowa pomoc.
  Jesli znasz szpital i pracujace tam połózne to chyba nie ma sensu brac połoznej prywatnie ale jesli czujesz sie niepewnie to dobrze miec taką pomoc przy porodzie. Nie wiem z jakiego miasta jesteś bo gdyby z wawki to polece Ci moja Lenkę

  Pam & i wreszcie Karolcia 13-12-2003  #462399

  izaura77

  poród w lutym, położna wybrana

  Ja zamierzam rodzić na Karowej, wczesniej zadzwoniłam do szpitala, poprosiłam o rozmowę z położną i umówiłam się na obchód szpitala. Położna przesympatyczna ( wcześniej jej nie znałam, ani żadnej innej) Teraz wiem, że chcę z nią rodzić, dała mi do siebie telefon komórkowy i w kazdej chwili moge do niej zadzwonic, gdy mam jakies pytania. Bałam się bardzo porodu, ale po tej wizycie w szpitalu jestem o wiele spokojniejsza. Długo sie zastanawiałam, czy powinnam brac położną, ale teraz wiem, że dobrze zrobiłam. Sama musisz zdecydować. Szkoda, że ten „spokój psychiczny” tyle kosztuje.

  Iza + Maksym (06-02-2004)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close