Czy są tu mamusie z Łodzi?

Postów wyświetlanych: 13 - od 1 do 13 (wszystkich: 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #78906

  wiola35

  Forum jest cudowne i pomagamy sobie nawzajem, ale istnieją już silne grupy, więc i ja apeluję do Łodzianek – ujawnijcie się. Może w przyszłości uda nam się spotkać, a nawet jeśli nie to i tak będzie raźniej.

  #1071393

  kamuszka

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Jest jedna ze Zgierza 😉

  Pozdrawiam!  #1071394

  wiola35

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Witaj! Przepraszam, że dopiero dziś odpowiadam, ale przy dwójce dzieci nigdy nie ma czasu na komputer wtedy, kiedy się chce. Ciekawe jak ten wątek się rozwinie, jeśli w ogóle. Napisz coś o swojej dzidzi. Ja mam synka 6 lat i córeczkę 2 latka.

  #1071395

  pipi64

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Pozdrawiam wszystkie ŁODZIANKI! Mieszkam w Łodzi i jestem mamą 8-letniego Czarka i 8-tygodniowej Dzidzi, która zamieszkała niedawno w moim brzuszku… Mam wiele obaw z związku z tym – mam 35 lat i męża, który jest zupełnie nieprzygotowany na tę okoliczność…

  #1071396

  wiola35

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Tak się składa, że ja też mam 35 lat. Witaj! Cieszę się, że wreszcie jest ktoś z Łodzi. Gratuluję nowego dzidziusia. Jeśli chodzi o męża, to tak naprawdę żaden mężczyzna nie jest przygotowany do końca na dziecko, nawet po iluśtam latach małżeństwa. Może twój mąż nie chciał już mieć więcej dzieci? Pewnie się boi, czy sprosta, czy sobie finansowo poradzicie itp. Normalka. Ale jak dzidzia się urodzi to oszaleje na jej punkcie. Trzymam kciuki i może porozmawiaj z nim, przecież dziecko jest i twoje i jego. Pozdrówka.

  #1071397

  pipi64

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Dzięki bardzo za wsparcie, tego mi teraz trzeba. Mam nadzieję, że mój mąż zmieni podejście i wszystko się ułoży… A jak Ty sobie dajesz radę z dwojgiem małych dzieci i jak Twój mąż uczestniczy w wychowaniu Waszych pociech?  #1071398

  wiola35

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Przede wszystkim oboje zdecydowaliśmy, że chcemy mieć drugie dziecko. U nas różnica jest 4 lata i 3 miesiące między dziećmi, więc w sumie jest dużo pracy, bo oboje wymagają jeszcze dużo opieki i uwagi. Wiem, że mąż dużo bardziej przeżył pierwszą ciążę i pierwsze narodziny. Od początku dużo czasu spędzał z synem i tak już zostało. To naturalne,że mała jest więcej ze mną, bo to ja ją przewijam i jeszcze karmię piersią (raz na dobę ale jednak). Mąż za to kąpie syna, pomaga mu w myciu zębów, chodzi na rower, jeździ na działkę i na zakupy. Ale z dwójką też sobie świetnie radzi. Dla niego to nie problem przygotować im śniadanie czy zabrać do parku albo na działkę. Może spędzić z nimi cały dzień. Gdyby tylko miał tyle czasu. Pracuje na trzy zmiany, więc w naszym domu nie ma niedzieli, a jak ma drugą zmianę to właściwie ja siedzę cały dzień z dziećmi. Jestem na wych., na szczęście możemy sobie na to pozwolić. Nie narzekam na mojego męża, jedynie gotować nie lubi i nie robi tego. Ale prawdą jest, że dwoje dzieci to harówa, ja sobie nie wyobrażam mieć ich więcej i podziwiam kobiety, które mają i dają sobie radę. A tak na marginesie to musimy uświadamiać męzczyznom, że antykoncepcja nie jest wyłącznie naszą sprawą (czyli kobiet).

  #1071399

  agusjot

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Jestem 🙂
  Ja mam 31 i trzylatka Kubę.

  Aga i Kuba 3 lata

  #1071400

  wiola35

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Świetnie! Witaj. Widzę, że ten post się rozwija.Oby tak dalej. Napisz coś więcej o sobie i swoim synku. Siedzisz w domu, pracujesz, jak sobie dajesz radę? Jakim dzieckiem jest twój synek, czy wyrósł już z pierwszego buntu, chodzi do przedszkola?

  #1071401

  kansia

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Od jakiegoś już czasu istnieje łódzki wątek. Zapraszam, choć ja tylko troszkę jestem Łodzianką;)

  Pozdrawiam ciepło!

  Kansia i Szymek 6.05.2005  #1071402

  wiola35

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Byłam, obejrzałam. Szkoda, że wcześniejsze posty zostały usunięte. Mimo wszystko sądzę, że możemy się ‚rozwijać’ i tu, i tu, bo skoro nas za jakiś czas skasują, to może choć jeden zostanie. Nie zaglądałam tam wcześniej, bo sądziłam, że są tam tylko mamusie maluszków, a moje dzieciaczki już większe więc i problemy inne. Założyłam ten post dla celów czysto towarzyskich i mam nadzieję, że będzie nadal odwiedzany.

  #1071403

  wiola35

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Jesteście tu jeszcze? A propos maluchów, to chciałam zapytać, czy któraś z was była z dzieckiem w grocie solnej, gdzie i co o tym sądzicie?  #1071404

  kamuszka

  Re: Czy są tu mamusie z Łodzi?

  Weronika ma 7 i pół miesiąca. Siedzimy same w domu przez cały dzien, więc fajnie byloby się spotkac z koleżankami z forum 😉 nawet do Łodzi dojechać mogę, byle nie za daleko 😉 bo Weronika nie bardzo chce jadac poza domem.

  Pozdrawiam!

Postów wyświetlanych: 13 - od 1 do 13 (wszystkich: 13)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close