Czy ten wózek jest dobry?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #52590

  milkaw

  Hej,
  wróciłam właśnie z polowania na wózek. Wypatrzyłam wózek firmy Tutek, nie jest drogi bo 650zł o nazwie Sebek Lukas II. Jest to wózek głębko spacerowy, ma wymowaną gondolę, fajny. Nie wiem jednak, czy odpowiedni dla dziecka, które ma się urodzić pod koniec września? Można go podejrzeć na stronie . Można z niego zrobić b.fajną spacerówkę. Wiem, że dziecku, które ma już ok 8
  m-cy nie odpowiada leżenie w gondoli, woli ono już spacerówkę.Tak sobie myślę, że maluch przez zme może sobie leżeć w gondoli a na wiosnę to chyba już spacerówka? Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym wózkiem (lub innymi wózkami głęboko spacerowymi) albo jakieś przemyślenia na ten temat?
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi,
  Miłkaw +wrzesniowy chłopczyk

  miłkaw

  #674641

  minka

  Re: Czy ten wózek jest dobry?

  W gondoli Oliwka nie mieściła się już w 5 miesiącu. Była długa a tu jeszcze kombinezon, czapa, kocyk…) i wtedy bardzo przydała się taka właśnie masywna spacerówka, rozkładana w razie potrzeby na płasko. Teraz już mamy spacerówkę – parasolkę (bebe confort, polecam), bo lekka, można wszędzie wjechać, dobrze się składa.

  Minka z Oliwią (19.11.03)  #674642

  aanna

  Re: Czy ten wózek jest dobry?

  Witam
  Moja koleżanka ma właśnie taki wózek. ponieważ mieszka na 2 piętrze twierdzi że jego wadą jest ciężar, oraz spaceówka jest niezbyt wygodna (jak jest małe dziecko to przegroda między nóżkami jest za daleko i strach aby dziecko samo nie przełożyło obu nóżek w jedną przegródką i nie wyleciało na zewnątrz np przy zjeździe do tunelu) pozatym na paski które się jej wyciągnęły i jak jej małe przechyli się na bok to strach aby nie wypadła- chociaż z tym jakoś można dać sobie radę.
  oczywiście to są wszytko opinie mojej koleżanki nie powiedziane że wszyscy tak myślą

  Całuski

  ANIA+ROBERT (23-12-2003)

  #674643

  kika210

  Re: Czy ten wózek jest dobry?

  Hej, czy Ty widziałaś ile on waży??? 17 kg plus dziecko – w życiu go nigdzie nie dźwigniesz….Mój pierwszy wózek Pati Jędrocha ważył 12 kg a i tak ciężko było mi go wnieść po schodach… Ja bym radziła poszukać lżejszego wózka, obejrzyj choćby te jędrochy http://www.jedroch.pl one ważą po 12-13 kg a cenowo podobnie. pozdr

  KIKA210+Ada 22.05.03
  ps.friko.pl

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close