Czy test owu wykrywa ciążę?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #77081

  aneta–79

  Witajcie. Dziś powinnam dostać @ ale jeszcze nie przyszła. Nie miałam testu ciążowego więc ok 13 zrobiłam test owu. Słyszałam, że czasami wykrywa ciążę. Pojawiła mi się różowa kreseczka, blada ale widoczna, o wiele jaśniejsza od kontrolnej ale jednak jest. Jak mam to zinterpratować?

  #1026997

  heksa

  Re: Czy test owu wykrywa ciążę?

  To zalezy z jakiego zrodla te testy owulacyjne sa. Te kupowane od Ewy Analityk podobno wykrywaja, ale apteczne nie lub raczej nie. Moj e.p.t na pewno ciazy nie wykrywa (wyszedl negatywny kiedy ciazowy bez watpienia pozytywny). No i oczywiscie obie krechy na owulacyjnym musza byc rownie intensywne, zeby wynik byl pozytywny, jasniejsza testowa nie oznacza nic, poza tym ze masz troche hormonu lutenizujacego w organizmie.

  Luiza, Sophie i ♥  #1026998

  natusia

  Re: Czy test owu wykrywa ciążę?

  wykrywaja (te z allegro, z aptek – nie wiem), ale kreska kontrolna wychodzi bardzo intensywna, tak jakby okreslala owulacje.
  pozdrawiam

  Natusia + merum miraculum

  #1026999

  aneta–79

  Re: Czy test owu wykrywa ciążę?

  Dzięki za odpowiedzi. Testy owu były od Ewy. Dziś rano zrobiłam test ciążowy (niestety -) jednak @ dalej nie ma. Już się nie napawam nadzieją. Po prostu… smutno mi. Zaczynam powoli tracić nadzieję… w koło same bobasy, znajomi przeżywają uroki macierzyństwa i ojcostwa. Są szczęśliwi… ja też chcę zostać mamą, czy mam za duże oczekiwania?? To takie niesprawiedliwe…

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close