Czy to alergia?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #11381

  edka

  Zauważyłam dzisiaj, ze małej łuszczy sie skóra na uszach, a właściwie na samych płatkach uszu z przodu i z tyłu. Tyle sie naczytałam o łuszczeniu się skóry za uszami przy alergii, że się od razu przestraszyłam. Nie ma żadnych innych krostek, a jedynie lekko szorstką skórę na policzkach, ale myslała, że to od mrozu. Żadnych ulewań, kolek i tym podobnych sensacji żołądkowych. Kinga od poczatku je Bebiko i wszystko jest dobrze, tylko to złuszczanie mnie niepokoi. Nie wiem co o tym sądzić. Może Wy będziecie mądrzejsze?

  Edzia mama Kingi (31.10.02)

  #178349

  sabka

  Re: Czy to alergia?

  Mój szymonek też ma szorstką skórę na policzkach i łuszczące się uszka- dokładnie jak twoja córeczka. Myślałam że to od mrozu. Byliśmy u pediatry i powiedziała że może to być początek skazy białkowej. Kazała przejść na mleko sojowe. Jeżeli zniknie to skaza jeżeli nie to być może uczulenie na jakiś kosmetyk. Może powinnaś pójść do swojego pediatry. trudno mi powiedzieć bo nie jestem specem od alergii. Pozdrawiam
  Sabka i Szymonek(24.10.2002)  #178350

  iwonta

  Re: Czy to alergia?

  Mojej koleżanki syn miał podobne objawy co wasze dzieci, lekarka jej powiedziała, że niemowlaki maja łojotokową skórę i może ona się łuszczyć, przepisała jej maść robiona w aptece. alergia wystepuje za uszami i na brzuszku. U mojej małej pojawiła się najpierw na brzuszku – wypiłam sok z malin.

  Iwonta i Natalka (07.10.02)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close