czy to ciąża??

witam!
@ nie dostałam od 4 dni, robiłam test ale wyszedł negatywny…., ja czuję że jestem w ciąży … piersi mnie bolą i mleko z nich leci(dodam iż to moja druga ciąża by była ) i nie wiem czy ufać testowi ….cięzko jest tak jak czuje się niepewność głupio tak co pare dni kupować test zwłaszcza że to kosztuje 13zł 😕 czy pojawienie się pokarmu może świadczyć o ciąży? moje dziecko ma rok i jak to nie jest ciąza to skąd to mleko? karmiłam dzieciaczka tylko 3 m…i potem pokarm bardzo szybko zanikł….poradźcie coś jak możecie 🙂

2 odpowiedzi na pytanie: czy to ciąża??

kasia742005-07-04 21:47:32

Re: czy to ciąża??

Ja na twoim miejscu odczekałabym kilka dni i zrobiła drugi test,a najlepiej iść do lekarza i poprosić o test z krwi, są pewniejsze.Jest to jeszcze za mała ciąża by wykryło ją badanie usg,więc zostają tylko testy.POWODZENIA!!!

ana72005-07-05 06:48:15

Re: czy to ciąża??

Jeśli nie jesteś w ciąży, to może zbadaj sobie prolaktynę. Często jeśli jest bardzo wysoka powoduje mlekotok. Ale mam nadzieję, że to Ciebie nie dotyczy i że jesteś w ciąży. Powodzenia

Zosia 2002, [*] 2003, [*] 2004 i …
2 cykl starań

Znasz odpowiedź na pytanie: czy to ciąża???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Dni wolne dla "świeżego" tatusia
Witajcie, Mam pytanko - czy świeżo upieczonemu tatusiowi przysługują jakieś dni wolne od pracy? Coś mi się kołacze po głowie, że 2 dni, ale nie mogę znaleźć potwierdzenia w kodeksie.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jaki środek na odstraszenie kleszczy dla małych dzieci?
Dziś wyszłam z Alcią na działkę i rozłożyłam kocyk. Misia świetnie się bawiła. W pewnym momencie rzuciła miśka w trawę, podniosłam go i patrzę, a tu na nim siedzi kleszcz!
Czytaj dalej