Czy to ja mam obsesje?

Zastanawiam się czy to ja się dopatruję choróbsk u mojego smyka czy jego pediatra wszystko bagatelizuje. Może jestem zbyt przewrażliwiona, naczytam się na forum o różnych choróbskach i potem mi odbija?
Przy każdej prawie wizycie mówię jej o tym, że małemu się ulewa. I o ile na początku było to do przyjęcia, o tyle teraz mnie to niepokoi. Boję się refluksu i tym podobnych atrakcji. Pani doktor stwierdziła, że to po prostu Młody za dużo je i się w brzuszku nie mieści i ulewa. Ale żeby godzinę po jedzeniu?
Kolejna sprawa, którą jej wczoraj zgłosiłam, to rumieńce na policzkach i wysypka na ciałku. Boję się czy to nie jakieś AZS czy skaza białkowa. Tym bardziej, że zauważyłam im więcej mleka ja wypiję tym więcej Mały ulewa. Usłyszałam, że to na pewno nie skaza ani inna choroba skóry, a jedynie jakieś uczulenie na kosmetyk bądź coś z jedzenia.
No i już naprawdę nie wiem czy to ja wydziwiam czy nie.

A na koniec dodam, że Pani doktor bała się dotknąć/zbadać Julciowego siusiaka. Podchodziła do tego „z pewną, dość dużą, nieśmiałością”. Jak już się w końcu przełamała, to dostaliśmy skierowanie do chirurga, bo Szkrab ma krzywego siusiaka i stulejkę.

Ada i Juliusz… …Cezar (17.07.03)

5 odpowiedzi na pytanie: Czy to ja mam obsesje?

kamelia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to ja mam obsesje?

Nie wiem jak Cię podtrzymać na duchu… Może lekarka ma rację, a może bagatelizuje pewne sprawy… Ja bym dla swojego spokoju skonsultowała wszystko co mnie niepokoi z innym lekarzem. Może prywatnie… Moja pediatryczka siusiaka Miśka obadała bardzo delikatnie, może Twoja też i dlatego wydawało Ci się, ze zrobiła to jakoś niezbyt profesjonalnie… Uspokój serce matki u innego lekarza.
Acha, raczej odradzam picie mleka w czystej postaci, zwłaszcza, ze widzisz zależność z ulewaniem. Może jedz raczej produkty mleczne…

Kamelia i jej chłopaki

kokunia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to ja mam obsesje?

Wydaje mi się, ze picie przez Ciebie mleka, a zwiększone ulewania u Twojego synka mogą być zwiastunem skazy białkowej . U mnie też skazę lekarka rozpoznała po tym jak synek zaczął mocno ulewać, a potem chlustac po ścianach( dosłownie), no i potem stwierdziła jeszcze refluks, gdyż pomimo zmiany mleka ulewania nie minęły.
Ja radziłabym Ci pójść do innego pediatry, wtedy będziesz spokojniejsza.
Pozdrawiamy.

Kokunia i Wiktorek (13.04.2003)

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to ja mam obsesje?

Pora a czy nie możesz zmienić pani doktor? My z anią jesteśmy własnie po zmianie pediatry i kamień spadł mi z serca – wreszcie moje dziecko nie jest w rękach konowała.

A tak swoja drogą to ulewanie powinno juz się skończyć, natomiast czerwone policzki i wysypka na skórzy to reakcja alergiczna na coś. Jeśli karmisz go tylko swoim to ok ale jeśli sztucznym to może spróbój mleko HA. Ani pomogło ale i tak dermatolog stwierdziła AZS. Ale jest juz dobrze – skóra wraca do normy po zastosowaniu emulsji SVR.

Pozdrawiamy z Opola

Aga i Ania (9,5 miesiąca)

pora Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to ja mam obsesje?

Niestety zmienić na razie nie mogę, bo już zmieniałam. Poprzedniego pediatrę zmieniłam po pierwszej wizycie, straszny gbur z niego był i szalenie niesympatyczny.
Jedynie co mi zostało to lekarz prywatny.

Ada i Juliusz… …Cezar (17.07.03)

pora Dodane ponad rok temu,

Re: Czy to ja mam obsesje?

Ta lekarka wzdrygała sie przed samym dotknięciem siusiaka. Zresztą sama to przyznała, że jej jakoś nie swojo.

Ada i Juliusz… …Cezar (17.07.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czy to ja mam obsesje??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Czy ktos wie??-chodzi o syrop
Jak bylam w Polsce maly zachorowal, dostal wowczas syrop Diphergan, lekarz powiedzial tylko tyle ze maly bedzie lepiej spal i lepiej zniesie podroz.Myslalam ze przeczytam ulotke jakie ma zastosowanie ten
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
UWAGA NA TELEFONY KOMORKOWE TO BZDURA!
wlasnie scpec od IT najasnil mi ten problem - to wierutna bzdura! takie rozsylanie tego typu "ostrzezen" to po prostu chamski spaming! pozdrawiam Patyk i Borsuczek (ur. 19.04.2003)
Czytaj dalej