Czy to już??

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #43145

  ewcccia

  Hej dziewczyny
  Mam pytanie bo strasznie się denerwuję. Wczoraj byłam u lekarza, który stwierdził, że rozwarcie jest na 1 cm. A dzisiaj rano zaczął odchodzić mi czop śluzowy. Bóli żadnych nie mam, jedynie twardnieje mi brzuch co pewien czas /tak średnio raz na godzinę/. Powiedzcie mi jak długo mogę jeszcze czekać na rozpoczęcie akcji porodowej. Strasznie jestem zdenerwowana tym oczekiwaniem, Siedzę jak na szpilkach. Czy mogę zacząć rodzić w najbliższych godzinach?? Jak to było z Wami, kiedy odszedł Wam czop śluzowy?? Ile czasu minęło od tego faktu do porodu??
  Pozdrawiam Ewa

  ja i moja dzidzia /01,04,2004/

  #564572

  dagi80

  Re: Czy to już??

  Czesc. Ja u lekarza byłam w zeszły czwartek, rozwarcie 2 cm czop odszedł w sobote i do tej pory nic. Brzuch czasami twardnieje ale poza tym nic sie nie dzieje. Więc chyba można z rozwarciem troszkę pochodzić. Przynajmniej tak sądzi moja ginka, która następna wizyte wyznaczyła mi na 2.04 a termnin mam na 7.
  pozdrawiam i trzymaj sie.

  Dagi i kwietniowa Amelka (7.04.2004)  #564573

  nowinka

  Re: Czy to już??

  no to dziwne, ze kaza czekac w spokoju… Wydaje mi sie, ze juz rodzisz…Rozwarcie jest, czop odpadl…Mnie dali zastrzyk z oksytocyny…i predziutko sie zaczelo. I polozna mowila jeszcze, ze taki sam efekt jak oksytocyna ma kochanie sie z mezem 🙂

  (Oby Dobra ) Nowinka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close