Czy to trzydniówka??

Proszę poradźcie! Wyjeżdżam z maluchami ( mają 15 miesięcy) w niedzielę już! ( jutro..), na tydzień na wakacje. Dwa dni temu zaczęło się wysoką temperaturą, 38.7. Którą spadała na kilka godzin po podaniu czopków. Potem wracała, ale niższa. Nad ranem, na zajutrz zmierzyłam im temperaturę, ( około 5.00 rano) znów gorączka, ale ciut niższa, 38.2. Wczoraj cały dzien im zbijałam. Była pani doktor, stwierdziła że gardło leciutko zaczerwienione,i że to wirusówka. ( katarku ani kaszlu nie mają). Dziś rano ( trzeci dzień) też znów stwierdziłam że są rozpalone, zmierzyłam im gorączkę – już niższa, ale jednak pojawiła się – 37.7.A Michalinka dziś ma krostki, głównie na twarzy, na pleckach i brzuszku. Czy to trzydniówka?
Ale moje zasadnicze pytanie brzmi: jak długo mają prawo utrzymywać się krostki, i czy – nawet jeśli spadnie im temperatura) wolno dzieciaczkom troszkę baraszkować w wodzie?( jeziorze), chociaż maczać stópki? Czy też fakt że krostki nadal są świadczy o ciągłym stanie chorobowym ( nawet mimo braku gorączki?)
Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi życzliwych mam!

Noworodek, niemowlę
Czy to trzydniówka??
Proszę poradźcie! Wyjeżdżam z maluchami w niedzielę już! ( jutro..), na tydzień na wakacje. Dwa dni temu zaczęło się wysoką temperaturą, 38.7. Którą spadała na kilka godzin po podaniu czopków.
Czytaj dalej
Dla starających się
Czy badanie na Beta HCG może się mylić?
Bardzo prosze o pomoc. Nie wiem dokładnie ile dni po owulacji robiłam badanie na beta HCG, ale tak min. 2 tygodnie - wynik 1.72. Brałam przez 6 dni 2x dziennie
Czytaj dalej