czy zielona kupka może być objawem alergii…

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #35644

  fame

  no właśnie tak sie zastanawiam, Krzysiu od 3 miesiąca swojego życia robi cały czas zielone kupki, był tylko 1 tydzień kiedy robił kupki koloru żółtego, i było to wted kiedy był tylko na samym Nutrimigenie i nie podawaliśmy mu zupek. CZy zielona kupka może być objawem alergii?

  fame i Krzysio 20.07.03

  #467405

  ada77

  Re: czy zielona kupka może być objawem alergii…

  Może, ale nie musi, lecz niestety chyba powinnaś to sparwdzić. U Mikiego była zielona co oznaczało jedną z odmian alergii pokarmowej, czyli skaze białkową. Z tymi kupkami bywało różnie, ale niestety normalne pojawiły sie regularnie dopiero po kompletnym odstawieniu mleka, zupek z masłem, z dodatkiem mleka w proszku itd. ( a niestety na początku – przez kilka kilka dni podawania zupek – nie zorientowałam się, że zwykłe zupki warzywne ze słoiczka mają czasem dodatek masła).

  ada77 i miki – 20 maj 2003  #467406

  krotonik

  Re: czy zielona kupka może być objawem alergii…

  może za wcześnie wprowadziłaś pokarm staly tzn zupki, układ trawienny Twojego dziecka nie poradził sobie z takim jedzonkiem. Trzy miesięczne dziecko jest stanowczo za malutkie na zupki. A jak zachowuje się Twój maluch czy jest płaczliwy, czy widać, że boli go brzuszek ? Jeśli zachowywał się i zachowuje noramlnie to może taki jego urok. Powinnaś swoje obawy skonsultować z dobrym pediatrą.
  Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
  Joanna i Julka 8m

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close