Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #47615

  mysia2

  Chodzi o to czy znacie o podobnym asortymencie ale tańszą? Bo ta Tupperware jest fantastyczna tylko tak droga, że głowa mała. Gdybyśmy oboje pracowali to może bym sobie na nią pozwoliła ale teraz pracuje tylko mąż, no i jeszcze Natan też kosztuje (jak każde dziecko).
  Pozdrawiamy

  Eryka i Natanek 09.09.03r

  #616572

  bey

  Re: Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

  Mysiu ja mam do Ciebie prośbę… dostałam w prezencie buteleczkę, kubeczek i 2 miseczki właśnie z tej firmy dla małęj i nie mam pojęcia jakie są zalety tych rzeczy 🙁
  Może mogłabyś mi powiedzieć, na czym polega icg „niezwykłość”? Albo gdzie szukać jakichś „instrukcji” bo w internecie na ich głównej stronie nie znalazłam…
  Dziękuję Ci z góry i pozdrawiam!

  Bey i Nikola (14.01.2004)  #616573

  mysia2

  Re: Czy znacie firmę podobną do Tupperware?

  Napiszę Ci tylko to, co znalazłam w katalogu tej firmy. Oni tu o sobie piszą m.in. tak:
  „Dzięki surowcowi z jakich wykonano miseczkę (i wszystkie inne produkty) oraz szczelniej pokrywce żywność dłużej zachowywała świeżość. W produkcji naczyń Tupperware stosuje się najwyższej jakości surowce, takie jak: polipropylen, polietylen, polikarbonad oraz formy dokładne do setnych milimetra. Produkty Tupperware wytwarzane są z największą precyzję i starnannością, przy użyciu nowoczesnych linii technologicznych”.
  Wiem że te naczynia są bardzo drogie. Np. Twoja butelka kosztuje 33,40 zł., kubeczke Tiwi 34,50 zł., a miseczki chyba 54,90 zł. Czyli drożyzna a prezent super. Moja szwagierka korzysta z butelki dla dziecka i w ogóle jest obkupiona tymi pojemnikami.
  Zersztą wszyscy dookoła niej też (mieszka w Niemczech).
  Niestety nie mam pojęcia gdzie szukać jakiś informacji skoro w Internecie nie ma. Spróbuj do nich napisać niech Ci wyjaśnią dlaczego są tacy wyjątkowi.
  Pozdrawiamy

  Eryka i Natanek 09.09.03r

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close