Czy…

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #13352

  dk23

  Czy glowka malenstwa nisko i nieruchomo osadzona moze by c sygnalem zblizajacego sie rozwiazania?

  Termin na 06.04.03

  #203294

  ada77

  Re: Czy…

  Z tego co słyszalam może, może, jak najbardziej. Ale tak naprawdę czy położenie maleństwa się już nie zmieni i czy to jest to “decelowe” może ocenić tylko lekarz! pozdrowionka  #203295

  dk23

  Re: Czy…

  Wcz<oraj mialam wizyte i polozna powiedziala ze malenstwo moze miec glowke ulozona w dol w sposob ze mozna poruszac(czyli nie jest zbyt nisko), nisko czyli ze glowka jest nieruchomo i trzeci sposob bardzo luzno i dziecko moze sie jeszcze przekrecic. Ja nie mam pojecia czy to oznacza bliskie rozwiazanie z reacji moje poloznej wywnioskowalam ze to moze byc szybciej.

  Termin na 06.04.03

  #203296

  ada77

  Re: Czy…

  Teraz pewnie wszystko zalezy od Dzidzi. Jesli będzie dalej i szybko schodzić coraz niżej główką w stronę “wyjścia” to chyba trzeba się liczyc z wczesniejszą akcją porodową, choć to niekoniecznie dobrze, bo to jeszcze miesiąc ( prawda?). Dla takiego maluszka liczy się każdy dzień w brzuszku, bo teraz rozwija się bardzo intensywnie, Niekiedy lekarze powstrzymuja akcję porodową by maluszek nie zawitał za wczesnie. To jak dokładnie lezy i na ile jest gotowy do wyjścia można ocenic za pomocą USG, więc chyba powinnas iść do lekarza. Połozna bez USG nie może mieć pewności jak sprawa wygląda i czy dzidzia powinna jeszcze zostac w brzuszku czy tez może spokojnie wychodzić. Kiedys po prostu by się urodziło i już, ale dziś lekarze mogą zrobić wszystko, by zjawiło się w najbardziej sprzyjającym dla siebie momencie. No to pędź do lekarza!!!

  #203297

  shiva

  Re: Czy…

  Miałam w ten sposób osadzoną główkę już od 27 tygodnia.Wyszło to podczas badania i na usg.Miałam termin na 20.12 i moja gin. wróżyła że nie donoszę.Jednak moja córeczka wcale się nie spieszyła i widocznie dobrze jej było stać na głowce w ciasnym maminym brzuszku bo spóźniła się 9 dni:))

  Dominika i Martynka(29.12.2002)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close