Czym jest dla Was zdrada?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #51044

  rita25

  Dziewczyny często piszą oswoich mężach, partnerach i o ich kontaktach z innymi.
  Niektóre sa załamane tym, ze mąż utrzymuje kontakt sms-owy z jakąś dziewczyną i wymienia z nią wiad. o „dziwnej ” treści. Inni z kolei spędzają długie godziny na gadu- gadu z byłymi, aż w końcu bywa , ze trafiaja się faceci, którzy fizycznie zdradzili swoje partnerki.
  Czym zdrada jest dla Was? Czy jeśli Wasz partner spędza z kimś sporo czasu , wymienia smsy, to czy jest to dla Was powód do zdenerwownia? Czy przyczyną do rozmowy ( kłótni ) na ten temat jest jedynie zdrada fizyczna?
  Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i jesli zauważę , ze któraś zbyt dużo uwagi poświęca mojemu mężowi – wkraczam do akcji. Może nie od razu gwałtownie, ale daje do zrozumienia , ze ten pan jest zajety…inaczej jest w przypadku , gdy balujemy ze znajomymi, w tym towarzystwie dobrze sie znamy i wiemy na co możemy sobie pozwolić. Wszystko w formie żartów i do pewnych granic.
  Jestem zazdrośnica i nie lubię się dzielić. Mój mąż dobrze o tym wie…
  Nie wiem jak bym się zachowała gdyby doszło do zdrady? NIe wiem czy potrafiłabym wybaczyć. Moja koleżanka potrafiła, chociaż mąż zdradzał ją przez pół roku ( z jedną ), a ona w tym czasie rodziła i zajmowała się później dzieckiem i była niczego nieświadoma…Dzieki temu , że kiedyś potrafiła wybaczyć są teraz pełną , kochająca się rodziną. Nie wiem , czy ja bym tak potrafiła…i nie chce wiedzieć.

  rita25 i Sonia 03.07.03

  #656300

  kas

  Re: Czym jest dla Was zdrada?

  Mam bardzo podobne podejście do Twojego. Na szczęście mój małżonek jak dotąd nie dawał mi powodów do interwencji 🙂
  Jeśli chodzi o wybaczanie to raz w swoim życiu wybaczyłam (chłopakowi, było to b. dawno temu) ale w głowie zostało. Ja nie potrafię żyć z takim brakiem zaufania. I nie wiem czy argument „dla dobra rodziny” w moim przypadku by zadziałał. Lepiej nie myśleć…

  Kaśka
  I buzi od Zuzi (16.10.02)  #656301

  lea

  Re: Czym jest dla Was zdrada?

  W odpowiedzi na:


  i nie chce wiedzieć


  No własnie. Dlatego nie umiem odpowiedziec na Twoje pytania i nie chce tego robic.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close