Czym jest dla Was zdrada?

Dziewczyny często piszą oswoich mężach, partnerach i o ich kontaktach z innymi.
Niektóre sa załamane tym, ze mąż utrzymuje kontakt sms-owy z jakąś dziewczyną i wymienia z nią wiad. o “dziwnej ” treści. Inni z kolei spędzają długie godziny na gadu- gadu z byłymi, aż w końcu bywa , ze trafiaja się faceci, którzy fizycznie zdradzili swoje partnerki.
Czym zdrada jest dla Was? Czy jeśli Wasz partner spędza z kimś sporo czasu , wymienia smsy, to czy jest to dla Was powód do zdenerwownia? Czy przyczyną do rozmowy ( kłótni ) na ten temat jest jedynie zdrada fizyczna?
Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i jesli zauważę , ze któraś zbyt dużo uwagi poświęca mojemu mężowi – wkraczam do akcji. Może nie od razu gwałtownie, ale daje do zrozumienia , ze ten pan jest zajety…inaczej jest w przypadku , gdy balujemy ze znajomymi, w tym towarzystwie dobrze sie znamy i wiemy na co możemy sobie pozwolić. Wszystko w formie żartów i do pewnych granic.
Jestem zazdrośnica i nie lubię się dzielić. Mój mąż dobrze o tym wie…
Nie wiem jak bym się zachowała gdyby doszło do zdrady? NIe wiem czy potrafiłabym wybaczyć. Moja koleżanka potrafiła, chociaż mąż zdradzał ją przez pół roku ( z jedną ), a ona w tym czasie rodziła i zajmowała się później dzieckiem i była niczego nieświadoma…Dzieki temu , że kiedyś potrafiła wybaczyć są teraz pełną , kochająca się rodziną. Nie wiem , czy ja bym tak potrafiła…i nie chce wiedzieć.

rita25 i Sonia 03.07.03

2 odpowiedzi na pytanie: Czym jest dla Was zdrada?

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Czym jest dla Was zdrada?

Mam bardzo podobne podejście do Twojego. Na szczęście mój małżonek jak dotąd nie dawał mi powodów do interwencji 🙂
Jeśli chodzi o wybaczanie to raz w swoim życiu wybaczyłam (chłopakowi, było to b. dawno temu) ale w głowie zostało. Ja nie potrafię żyć z takim brakiem zaufania. I nie wiem czy argument “dla dobra rodziny” w moim przypadku by zadziałał. Lepiej nie myśleć…

Kaśka
I buzi od Zuzi (16.10.02)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Czym jest dla Was zdrada?

W odpowiedzi na:


i nie chce wiedzieć


No własnie. Dlatego nie umiem odpowiedziec na Twoje pytania i nie chce tego robic.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Czym jest dla Was zdrada??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Dziś wielkie pranie!!!
Hejjj!!! Właśnie zabieram się za pranie wszystkich rzeczy dla mojej dzidzi. Tak się cieszę bo dawkuję sobie to szczęścia jak mogę żeby przez cały czas oczekiwania mieć coś fajnego do zrobienia.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jak to jest z tym słońcem?
Zawsze uwazałam, że dziecko nalezy osłaniać przed słońcem, bo generalnie nie jest zdrowe dla skóry, sama boję się mocno opalać, jako dziecko spaliłam się nad morzem i gdy opalenizna ze
Czytaj dalej