czym się bawią 8miesięczniaki??

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #36868

  annka

  Powiedzcie proszę, czym bawią sie Wasze pociechy w wieku 8 mcy i starsze. Nie mam już pomysłu czym zabawiać mojego synka.
  Annka i Maciek (15.05.2003)

  #480318

  halusia

  Re: czym się bawią 8miesięczniaki??

  Hmmmm…. najwieksza pasją Pawełka juz od jakiegoś czasu są wszystkie przedmioty znajdujące się w kuchni – królują drewniane łyżki i łopatki:-) Ostatnio uwielbia też rozkładać na części swoje puzzle podłogowe. Bawi go też wszystko, co szeleści, wydaje jakieś dźwięki, książki i ukochana pacynka – pingwinek.
  Oj czasem muszę się nieźle napracować, żeby Pawełka czymś zainteresować:-)

  Pozdrawiam

  halusia i Pawełek ur.10 maja 2003 r.(TO JUŻ 8 MIESIĘCY !!!)  #480319

  annka

  Re: czym się bawią 8miesięczniaki??

  Dzięki. Mojego Maćka interesują ostatnio korki od wina papierki od cukierków, opakowania po rajstopach, drewniane łyżki i wszystkie możliwe duperele. Bawi się nimi jednak bardzo krótko i wciąż wymaga czegoś nowego. A ja już tracę wenę… Jego zabawki chyba się mu już znudziły. Muszę kupić coś nowego dlatego pytam o Wasze ,,sprawdzone typy”
  Dzięki
  Annka i Maciek (15.05.2003)

  #480320

  kokunia

  Re: czym się bawią 8miesięczniaki??

  Mój synek uwielbia bawić sie tym czym nie można: kablami, gazetami, telefonem itd. Zabawki mało go interesują . Na szczęście od Mikołaja dostał huśtawkę i chociaż na trochę mam problem z głowy czym zabawić mojego Wiktorka.

  Kokunia i Wiktorek (13.04.2003)

  #480321

  kasiaj1

  Re: czym się bawią 8miesięczniaki??

  U nas sprawdziły się:
  -książeczki (takie miękkie plastikowe),
  -zabawki Sassy – rewelacja (młynek, chwytek obrotek, telefon, klepsydra, a dzisiaj po raz pierwszy Synek zainteresował się kubkami (zabawka „kubek w kubek”, czy jakoś tak) – większość tych zabawek ma od kilku miesięcy i nadal się nimi bawi (choć np. telefon halo ot był przebój jak był mniejszy – teraz zabawka już Go nudzi)
  -biedronka piszczek Tiny Love
  -wiaderko z klockami LEGO (te gdzie się sortuje kształty – ale na razie Mały nie wykorzystuje tej opcji 🙂 – zajmuje się wysypywaniem klocków i ich obgryzaniem 🙂 Jak obślini wszystkie klocki, to przychodzi kolej na wiaderko 🙂
  -zabawki My Baby do wózka (te z pozytywką) – teraz już trochę nudne, ale gdy był młodszy, to była to ulubiona zabawka – polecam
  -zabawka edukacyjna do łóżeczka My Baby (zobacz na bobomarket.pl – Mały ją b.lubi, choć małpa ma już naderwaną głowę:(
  -wszelkiego typu zabawki grające (telefon, lokomotywa etc)
  -walec dmuchany z piłeczkami w środku
  -myszka od komputera (tylko po wyjęciu kulki ze środka)

  Za huśtawką nie przepada – spędza max 5 minut dziennie w niej.

  #480322

  ankar

  Re: czym się bawią 8miesięczniaki??

  Zuzka uwielbia wszystko, co się do zabawy (wg mnie;o)) nie nadaje, czyli piloty, telefony, klawiatura, liście kwiatków itp. Jeżeli jednak w zasięgu nie ma tego „super sprzętu”, to wtedy docenia wszelkiej maści piłeczki (najlepiej miękkie i piszczące lub grzechoczące), ksiażeczki plastikowe i z materiału – super wynalazek. A poza tym wszystkie zabawki, których długo nie widziała. Tak więc odkładam część z nich na tydzień, a później wszystko jest nowe i super.

  Anka i Zuzia (20.05.2003)  #480323

  shell76

  Re: czym się bawią 8miesięczniaki??

  Marta bawi się : pilotem(uwielbia),kablami do telefonu(kupiłam jej nawet kawałek-potrafi go rozciągacnawet pol godziny),łyżki,sitka, garnki,tarka plastikowa. Z kupioonych zabaweczek uwielbia misia z szeleszczącymi uszkami,pianinko które gra(hit!!),grajaca żyrafkę.
  Jednym słowem wszystko co brzęczy, piszczy,gra…..

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close