Długie oczekiwanie i błyskawiczny poród – dla Samuelka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #105547

  dorcia84

  Dawno mnie na forum nie było, ale może jeszcze niektóre staraczki mnie pamiętają:)

  W ciążę z Samusiem zaszłam w drugim cyklu po stracie Majeczki i od początku nie było łatwo. Leki na podtrzymanie i na dodatek stwierdzona toksoplazmoza (na szczęście jak się okazało po licznych badaniach zachorowałam krótko przed zajściem). Termin porodu miałam wyznaczony na 16 lipca 2010. Niestety pod koniec maja zaczęły się dosyć mocne skurcze i 10 czerwca trafiłam do szpitala. Gdy skończył się 35 tydzień odstawili mi wszystkie leki i czekałam na rozwój wydarzeń…

  W szpitalu przeleżałam dobre trzy tygodnie i tak 30 czerwca o godzinie 8 rano zaczęło się…

  Pamiętam dokładnie godzinę, bo akurat byłam podłączona pod ktg. Leżałam sobie i wsłuchiwałam się w bicie serduszka mojego synka, gdy nagle poczułam takie jakby uderzenie w dole brzucha i zrobiło mi się mokro:). Pielęgniarka niedowierzając, że to już, przytomnie zapytała mi się czy czasem się nie posiusiałam;). Zapewniłam ją, że to raczej nie to:Hyhy:. Zaraz też zadzwoniłam do męża żeby przyjeżdżał, miał ok 75km.Musiałam trzy razy powtarzać, że odeszły mi wody, bo nie chciał uwierzyć:Fiu fiu:. Po zbadaniu przez lekarkę i potwierdzeniu rozpoczęcia akcji porodowej przewieziono mnie na porodówkę.
  Tam miałam już tak silne skurcze, że ledwo stałam i tylko modliłam się żeby mąż zdążył przyjechać. Był już po godzinie i bardzo się przydał do masowania pleców bo miałam straszne bóle krzyżowe. po 4 godzinach skurczów i 10 minutach parcia przyszedł na świat Samuelek w 38tc miał 2970g i 50 cm.

  #3803928

  pasiasta

  Piękną nagrodę otrzymałaś:Fiu fiu:
  A mąż to zdążył dojechać jednak tak?;) Gdzie rodziłaś, w P-niu czy w Chodzieży?  #3803929

  dorcia84

  w Poznaniu na Polnej i bardzo sobie chwalę. a mąż tak, zdążył:Radocha:

  #3803930

  gosia-1983

  gratuluję pięknego synka! nie jestem do końca pewna ale chyba pamiętam Cię z marcówek 2010??? cieszę się że w końcu się udało!:Hura!:

  #3803931

  dorcia84

  tak to ja:) Majeczka miała urodzić się w marcu.

  #3803932

  pasiasta

  Zamieszczone przez dorcia84
  w Poznaniu na Polnej i bardzo sobie chwalę. a mąż tak, zdążył:Radocha:

  Super:Fiu fiu:

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close