Do Asiulek

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #17114

  aniaaa

  Wiem ze Twój synek ma powiększone przyuszne węzły chłonne. Gdybyś mogła napisz mi proszę w którym miejscu one się znajdują w górnej, środkowej czy dolnej części ucha. Mój Sebastian też miał coś takiego i sama pediatra nie mogła stwierdzić czy to kostki czy węzły. Stawiała na kostki – były twarde, niebolesne, i u samej góry ucha. Ale zniknęły więc to były chyba węzły. Twój opis pomoże mi mam nadzieje dowiedzieć się czegoś więcej
  pozdrawiam

  Aniaaa i Sebcio (17.03.03)

  #244751

  lea

  Re: Do Asiulek

  wiesz co, nie wiem na ile Ci to pomoże, ale JA (nie mój synek) mam powiększone węzły chłonne za uszami od wielu lat – odkąd przeszłąm ospę. U mnie to jest za dolną i środkową częścią ucha, ale w sumie jak by się uprzeć to za górną też. Węzły chłonne nie są bolesne i w tym miejscu są jak kostki, ja bym myślałą ze to kostki własnie, ale pamiętam, jak było przed chorobą i jak jest teraz – są to twarde, nieregularne górki.

  Poza tym od dziecinstwa ja i mój kuzyn mielismy powiększone wezły chłonne w różnych miejscach, na szyi po prawej stronie mam do dziś, kiedyś też w pachwinach chyba. Badało to kilku lekarzy i nic nie wykryło ani u mnie, ani u kuzyna, wiele razy badano mi krew i nic nie wskazało na infekcje, choroby… byłam wtedy mała, jeszcze nie chodziłam do szkoły, ale pamiętam te badania, więc musiałam miec kilka lat.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close