Do EwyP

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #7167

  lila

  Witam Ewo. To ja jestem mamą. Możesz do mnie wysłać za pośrednictwem tego forum wiadomość np. prywatną. Pozdrawiam Lila

  #130345

  Anonim

  Re: Do Mamy Lili

  Tak się domyślałam po przeczytaniu Twoich wiadomości ale nie chciałam strzelać w ciemno. Na początku dzięki za wskazanie tego forum. Tak naprawdę to jesteś jedyną osobą, którą znałam do tej pory (choć nie bezpośrednio), której się udało ICSI i to za pierwszym razem. Wszyscy moi znajomi z tym problemem przeszli po kilka prób i nic z tego, przestaje już wierzyć że w ogóle może się udać. Tak jak pisałam mam 36 lat i 2 nieudane ICSI i bardzo się boję, że nadejdzie taki moment, gdy usłyszę, że dalsze próby nie mają sensu albo lekarze znajdą coś co wykluczy mnie z „gry”. Teraz czekają mnie badania immunologiczne oraz histoskopia – zobaczymy jakie będą wyniki. Jak przeczytałam list Cezarego to zrobiło mi się trochę raźniej ale i tak nie wiem jak długo to wszystko wytrzymam psychiczne?? Po każdej wizycie u dr Lewandowskiego wychodzę nastawiona pozytywnie ale następnego dna już się budzę z tym uczuciem potwornej pustki i braku nadziei.
  Zaczęliśmy z mężem wizyty w ośrodku adopcyjnym (to ostatni moment na niemowlaka), zawsze to jakieś rozwiązanie ale chyba i to mnie wyleczy z tego uczucia.  #130346

  lila

  Re: Do EwyP

  EWa, ja miałam 36 lat jak udało mi się zajść w ciążę. Oczywiście to traf niesamowity, że udało mi się i to za pierwszym razem. Nie panikuj. Może i Tobie się uda. To że ja miałam tyle szczęścia to ewenement. Widziałam niejednokrotnie dziewczyny w ciąży dzięki Novum. Ciesz się, że trafiłąś do dobrej kliniki. To już połowa sukcesu. A jaka jest przyczyna Twoich kłopotów odkryta do tej pory? Bo z tego co się zdążyłam zorientować czeka Cię kilka badań..Pozdrawiam.

  #130347

  bozena

  EwoP – do Ciebie

  Ewo,
  nie poddawaj się, nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko „nie ci” specjaliści…
  Ja jestem na początku drogi – dzisiaj idę na pierwsze-pierwsze badania, ale też do tej pory jakoś nie zaszłam w ciążę. Będę walczyć do końca, a poza tym staram się myśleć optymistycznie (nawet jeśli po drodze są duże trudności).

  Wiem, że kobiety mające sporo więcej niż 36 lat zachodzą w ciążę (obojętnie jaką drogą) więc uszy do góry.

  Baaaaardzo trzymam za Ciebie kciuki. Dowiedziałam się właśnie na forum o jakimś bioenergoterapeucie… może zwrócisz się do niego? (ja na pewno się tam przebiegnę) Pomocy i osób życzliwych nigdy dość.

  Gorąco pozdrawiam, Bożena

  #130348

  Anonim

  Re: EwoP – do Ciebie

  Dziękuję za ciepłe słowa.
  Do tej pory korzystałam z 2 energoterapeutów i medycyny tybetańskiej. Novum to 3 przychodnia, do której trafiłam. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić? Ktoś powiedział, ze żeby odwrócić los trzeba wszystko zmienić w swoim życiu – więc zmieniłam samochód, mieszkanie, pracę i trochę siebie ale męża nie chcę zmieniać. Co jeszcze mogę zrobić?

  #130349

  agnes

  Re: EwoP – do Ciebie

  Wielu lekarzy proponowało mi wyjazd na urlop, najlepiej gdzieś do ciepłych krajów, ponieważ hormony pracują wtedy zupełniej inaczej. Może warto spróbować. Moja koleżanka przywiozła z Cypru… bliźniaki. Pozdrawiam i życzę powodzenia
  Aga  #130350

  bozena

  Re: EwoP – do Ciebie

  Ewo,
  chyba przestać myśleć… hmm…kup sobie super kieckę, książkę z przepisami kuchni egzotycznej, głupią śmieszną komedię na wideo (albo raczej -polecam- książkę) wykup karnet na kurs rysunku albo zostań operatorem wózka dźwigowego… i nie dostaniesz papierów – bo w międzyczasie, samo przez się zajdziesz w ciążę [czego Tobie i sobie bardzo życzę].

  ….i nie poddawać się. tego Ci NIE WOLNO zrobić. należy podłemu losowi łeb ukręcić i się zaśmiać :))))

  ….to co – w sierpniu będziemy w ciąży? 🙂 taki mały mini-zakładzik o butki dla bobasa?

  Buziaki, Bozena

  ps. pisz do mnie. podtzrymam Twoje uszy w górze :)))))

  #130351

  Anonim

  Re: propozycja

  Z rady już skorzystałam, wczoraj kupiłam sobie bluzkę i obejrzałam komedię (tak naprawdę to innych filmów już nie oglądam). Ale chętnie założę się o buciki a nawet proponuję mały konkurs – każda kolejna „ciężarówka” stawia lody i kawę wszystkim oczekującym – co wy na to?
  EwaP

  #130352

  bozena

  Re: propozycja

  Jestem bardzo za!!! Dzisiaj obiecałam skrzynkę wina – wszystkim oczekującym, jeśli do sierpnia włącznie zajdę w ciążę !!!!! Lody też jakoś zniosę.

  Wysłałam też prywatną 🙂

  Bożena

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close