Do Warszawianek

Witam serdecznie,
Drogie Mamusie,
Jestem jedną z Was, ale nie o dziecku chciałam rozmawiać.
Mam nadzieję, że nie potraktujecie tego jako nadużywanie tego forum, ale parę razy był tu poruszany temat pracy, dlatego też odważyłam się ten temat podjąć.
Jestem kieriownikiem zespołu sprzedaży w jednej z dużych firm ubezpieczeniowych (niestety tylko w ogłoszeniach publicznych mogę używać nazwy). Aktualnie zajmuję się rekrutacją kandydatów na stanowisko przedstawiciel finansowy. Pomyślałam sobie, że może któraś z Was chciałaby spróbować sił w tym zawodzie. Być może niektóre z Was zajmują się dziećmi w dzień, a mogłyby pracować popołudniami i wieczorami, dlatego też zwracam się do Was. Praca na stanowisku przedstawiciela finansowego wiąże się z nienormowanym czasem pracy i prowizyjnym systemem wynagradzania. Na zachętę mogę dodać, że szkolenia przygotowujące do zawodu są naprawdę świetne. Wcześniej pracowalam w innej firmie, gdzie bardzo chętnie rekrutowałam osoby, które pracowały wcześniej w tym zawodzie (teraz role się odwróciły).
Jeśli czujecie, że mogłybyście zaistnieć w tym zawodzie, a może ktoś z bliskich lub znajomych, to podaję adres na który należy przysłać swój życiorys: [email]rekrutacja636@wp.pl[/email].
Wiem, że wiele osób traktuje zawód przedstawiciela finansowego jako akwizycję, ale czy tak rzeczywiście jest? Na pewno wiele z Was ma ubezpieczenie na życie bądź inne i miałyście na pewno kontakt z takimi osobami. Czy to są rzeczywiście akwizytorzy, czy osoby, którą posiadają gruntowną wiedzę na temat produktów które oferują?

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka

Znasz odpowiedź na pytanie: Do Warszawianek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
leczo
Dla mam karmiących się nie nadaje ze względu na sporą zawartość cebuli, ale za to dla głodnych tatusiów jest w sam raz:))) Przepis odbiega pewnie od tradycyjnego węgierskiego leczo, ale
Czytaj dalej
Dla starających się
Duphaston i co dalej?
Witajcie. Dziś jest mój 25d.c. na 29d.c. Od 15d.c. biorę duphaston więc dziś wieczorem biorę ostatnią tabletkę w związku z tym mam pytanie test owulacyjny wyszedł dodatni dopiero w 18d.c. ostatnie przytulanko
Czytaj dalej