DO WARSZAWIANEK W SPRAWIE SZPITALI

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #33103

  aniks

  Witam wszystkie ciężarówki 🙂
  Mam prośbę do tych z was mieszkających w warszawie (które już urodziły i te które mają to przed sobą). Mam termin na 1 marca ale powoli zaczynam mysleć o szpitalu tym bardziej że może kruszynka urodzi się wcześniej (ze względu na skurcze). Czytałam już trochę o warszawskich szpitalach, pytałam się znajomych i nadal nie za bardzo potrafię zdecydować. Jak przeczytam coś pozytywnego o szpitalu to potem nagle znajdują się i negatywne opinie – pewnie że jest to sprawa raczej subiektywnych odczuć każdej z nas oraz tego czy poród jest ciężki czy lżejszy ale jednak chciałabym dowiedzieć się jakie są wasze informacje, a te z was które rodziły chciałabym prosić o podzielenie się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Będą one cenną wskazówką w wyborze szpitala. Ja mam najbliżej ten na madalińskiego i leżałam tam kilka dni na patologii no ale mam mieszane uczucia (nie wiem jak porodówka i położnictwo). Na pewno będę musiała pojechać do kliku wybranych szpitali żeby sama zobaczyć, porozmawiać ale liczę na waszą pomoc 🙂

  Pozdrawiam serdecznie

  Ania i kochane maleństwo (1-3.03.2004)

  #437321

  gabiszon

  Re: DO WARSZAWIANEK W SPRAWIE SZPITALI

  Ja rodziłam na Żelaznej w św. Zofii i jestem bardzo zadowolona. Personel jest bardzo miły i kompetentny, w końcu to szpital specjalistyczny. Ponadto większość ciężarnych w W-wie wybiera właśnie Żelazną. W tym roku, statystycznie w ciągu miesiąca odbierali 120 porodów, co znacznie bije Karową – do tej pory ich największego konkurenta, ale te liczby mówią same za siebie. Doradzałabym wykupienie sobie położnej, bo jeśli mają nawał, to ważne żeby mieć ją tylko dla siebie. Owszem, to kosztuje (1000-1500), ale w końcu chodzi o Twoje dobre sampoczucie podczas porodu, a tym samym i zdrowie dziecka. Polecam Małgosię Gieradę-Radoń.

  Gabi i Wiktoria ur. 5 lipca 2003  #437322

  Anonim

  Re: DO WARSZAWIANEK W SPRAWIE SZPITALI

  ja dopiero bede rodzic. wybralam Żelazną. naczytałam się bardzo dużo pozytywnych opini na temat tego szpitala. nie wiem jeszcze tylko czy brać położną czy nie. nie spotkałam sie jeszcze z jakimkolwiek negatywnym zdaniem na temat położnych tam (dlatego sie zastanawiam brać czy nie brać). według mnie dobrze jeszcze wypada Karowa. jest tu na samym początku wątek ranking szpitali warszawskich. poczytaj sobie. są tam chyba wszystkie potrzebne informacje.

  pozdrawiam

  ania (11.02.2004)

  #437323

  magdzik

  Re: DO WARSZAWIANEK W SPRAWIE SZPITALI

  Ja rodziłam na Starynkiewicza i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam ten szpital, bo opieka w nim jest naprawde dobra, a przy okazji usługi dodatkowe koszxtują nie tak drogo. Ale najlepiej jednak będzie, gdy pojedziesz i przekonasz się sama. Obecnie jeszcze nie masz tak dużego brzuszka, więc masz więcej siły na wypady – wiec skorzystaj!

  Pozdrawiamy,

  Magda i Albercik ur. 8.09.03

  #437324

  karolka

  Re: DO WARSZAWIANEK W SPRAWIE SZPITALI

  Ja rodziłam na Wołoskiej i polecam. W rankingu szpitali warszawskich napisałam więcej na ten temat… No i nie wydałam ani złotówki, a na położną z dyżuru (a właściwie 2, bo akurat się zmieniały!) trafiłam super

  Karolka i Izabelka 01.08.03

  #437325

  toeris

  Re: DO WARSZAWIANEK W SPRAWIE SZPITALI

  Bardzo nie polecam IMiD
  Opieka nad dzieckiem OK ale nad matka wola o pomste do nieba

  Toeris + Ala 14.09.2003

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close