dobry lekarz w Warszawie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #13355

  veraprima

  dziewczyny prosze o pomoc, poszukuje jakiegoś dobrego lekarza w warszawie, sprawdzonego. Jestem po zabiegu i musze się wybrać na kontrole, bardzo prosze o pomoc bo niestety straciłam zaufanie do swojego lekarza który nie zauważył u 22 tygodniowego dziecka rozszczepu kręgosłupa. czekam na odpowiedz

  #203312

  ola2

  Re: dobry lekarz w Warszawie

  Chodziłam do dr. Kucharskiego z IMiDz. Jużtam nie pracuje bo ma swoją prywatną klinikę na Emilii Plater. Polecam go ale niestety nie mam do niego nr tel. Na pewno go jednak znajdziesz np w książce telefonicznej. To był świetmy lekarz, jego zdjecie jest w gazetach ” mama i dziecko” albo ” dziecko”. Polecam.
  Ola  #203313

  lidus

  Re: dobry lekarz w Warszawie

  Dr Marzena Padzik Moczydłowska. Przymuje w Rembertowie ul.Marsa 101/103 we wtorki i czwartki od 16 do ostatniej pacjentki. Tel 611-87-43. Cena 100 pln w tym USG, które ma w gabinecie. Ja mimo sugestii adopcji dzięki niej mam dziś dziecko. Na USG wysyła każdą pacjentkę do Roszkowskiego.
  polecam i pozdrawiakm

  #203314

  z-kasia1

  Re: dobry lekarz w Warszawie

  Lidus, czy możesz trochę mnie oświecić? Czy ta pani dr wykonuje usg przy każdej wizycie? Czy tylko ciężarnym, czy tym nie- ciężarnym też robi? A.. i jeszcze jedna sprawa: do Roszkowskiego wysyła na te najważniejsze usg czy tylko jak coś sie dzieje? Rozumiem, że za usg u Roszkowskiego też trzeba zapłacić? Przepraszam za tyle pytań ale…jakoś mnie to zaciekawiło.

  Kasia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close