domowe sposoby na przeziebienie

Szukałam w startych postach ale nic nie znalazłam.
Prosze napiszcie co mozna robić aby pomóc niemowlaczkowi przy przeziebieniu. Moja mama sie uparła na oliwkę z odrobiną spirytusu – ale przecież alkohol wchłania sie też przez skórę. Mikołaj nie ma gorączki tylko katar i czasami kaszle, nie wiem czy iść już teraz do lekarza. Kupiłam mu herbatkę na przeziębienie hipp ale dostała wysypiki na buzi.
Powiedzcie czy stosowałyście jakieś inhalacje, maści. Czy można takiemu maluszkowi podawać krople wzmacniejące odporność na echinacea (nie wiem jak to sie pisze)
Dziękuję za pomoc


Kaska i Mikołaj 18.09

1 odpowiedzi na pytanie: domowe sposoby na przeziebienie

kossa Dodane ponad rok temu,

Re: domowe sposoby na przeziebienie

Ja bym jednak przy pierwszym przeziębieniu przeszła się do lekarza (potem można już leczyć sprawdzonymi metodami). Jeżeli Mikołaj kicha i kaszle, to może to być efekt oczyszczania dróg oddechowych, ale wcale niekoniecznie. Ja aktualnie jestem ostro przeziębiona i z niepokojem patrzę, jak zareaguje moje dziecko. Na szczęście na razie jest spokój.

Ewa i Oleńka (31.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: domowe sposoby na przeziebienie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
31-latka
mam 31 lat, wspaniałego faceta , dopiero niedawno wyszłam za mąż. Mój maż bardzo chce mieć dziecko w przeciwieństwie do mnie. Ostatnio powiedzial ze chciałby dostać pod choinkę no wiecie
Czytaj dalej
Dla starających się
Poowulacyjne rozmyślania
Cześć! Trochę mnie tu nie było, ale wracam, bo za wami tęsknię... Jestem dwa dni po stymulowanej Clo owulacji. W sobotę wzięłam Pregnyl, w niedzielę była owu i to z obu
Czytaj dalej