@ dopadła mnie przed czasem

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #37107

  katrin

  jak w temacie przed czasem 2 dni nici z testowania jutrzejszego tescik sobie poleży dół totalny ……………… mam dość wszystkiego …………….. nie będę w tym cyklu mierzyc tempki protestuję ……………. nic nie będe robic ……………. hlip hlip

  katrin
  wykresiki
  gg 5857180

  #483440

  agahh

  Re: @ dopadła mnie przed czasem

  Przykro mi:(((((((((cykl wyglada jak bez owu.A im szybciej @ tym lepiej-szybciej bedziesz sie starac.Glowka do gory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  wiesiolek.HormeelS.witB.E
  temperaturki aguski  #483441

  kobin

  Re: @ dopadła mnie przed czasem

  Ojej, biedactwo, strasznie mi przykro. Widze, ze babeczki sie okropnie wykruszaja z jutrzejszej listy. Szkoda tylko, ze Ty z takiego powodu. ALe agaHH ma racje, @ szybko minie i wtedy kolejna, tym razem juz na pewno ostatnia proba 🙂 I moze jak olejesz te wszystkie formalnosci, to rzeczywiscie pomoze? Sciskam Cie.

  kobin

  #483442

  bombelek

  Re: @ dopadła mnie przed czasem

  Najlepiej zapomnieć o mierzeniu temperatyrki, uprawiać sex dla przyjemności, nie myśleć po każdym stosunku, czy sie udało. Wiem, że to graniczy z niemożliwością, ale jednak pomaga. Głowa do góry. Przesyłam świeżuchne kreseczkowe fluidki na nowy cykl.

  #483443

  sasanka

  Re: @ dopadła mnie przed czasem

  Przykro mi bardzo a le nie trzeba sie poddawać. Rozpoczyna się nowy cykl, a z nim nowe szanse. Dziewczyny mają rację, trzeba wyluzować. Tak mówił tez mój gin, bo inaczej się zblokujesz i wtedy w ogóle nici, mimio wielkich chęci. Wiem, że nie jest to łatwe….
  Zobaczysz- w końcu się uda.
  Pozdrawiam mocno:)

  M. z kruszynką

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close