Dotacje od państwa!!!

Wiecie co, tak sobie siedzę i myślę dlaczego nie domagamy się od państwa dofinansowania? Wydajemy majątek na testy, witaminki i nic, a przecież staramy się o wzrost populacji!!! Dziewczyny to chyba z tego napięcia głupstwa mi po głowie chodzą. Zastanawiam się (jak co miesiąc), czy kupić test, czy poczekać aż spóźni się okres. Jak do tej pory zawsze kupowałam przed czasem i co, żadnych efektów! Ratunku Ja chcę dzidziusia! Już mi lepiej i mogę zabrać się do pracy. Pozdrawiam was wszystkie, zwłaszcza te które musiały dzisiaj wrócić do pracy.

Betsi

2 odpowiedzi na pytanie: Dotacje od państwa!!!

mmarta24 Dodane ponad rok temu,

Re: Dotacje od państwa!!!

Popieram Cie . Z tą dotacja to dobry pomysł.
Zeby Cie pocieszyc ja tez pewnie nic choc jestem dopiero w 23 dniu a cykl 34 dniowy. Nie wiem czy za szybko sobie wmówilam ze tym razem równiez się nie udalo ale NIC NIE CZUJE juz szukam jakiś objawów i bóli brzucha a jak mnie za boli to sie ciesze. CHOLERKA no i jeszcze musze siedziec w pracy a nie wygrzewać sie na słoneczku !!!!
Marta

frangula Dodane ponad rok temu,

Re: Dotacje od państwa!!!

Popieram w całej rozciągłości, może jakby jakąś petycję wysłać… Marzenia , w ty smiesznym kraju śmiesznych ludzi, to jeszcze trochę i wymyślą podatek od rodzenia dzieci! Ja cały czas czekam (rozregulowałam się kurcze, a myślałam, że jestem w ciąży:( ), musiałam wziąć tabletki na wywołanie małpy.

Anna

Znasz odpowiedź na pytanie: Dotacje od państwa!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
chyba jestem w ciąży
Kochane dziewczynki!!!! nie uwierzycie ale właśnie przed chwilką zrobiłam teścik............są dwie kreseczki ( ta różowa troche blada ale jest). Dzisiaj mam 36 dc, wczesniej robiłam test w 29 dniu i
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
jak ubarac bobasa.........
dziewczyny mam pytanie , jak ubrac 5 tygodniowe na tak cieple dni jakie nadeszly co wychodze na spacer mam wrazenie ze albo ubralam malego za cieplo albo ze jest mu
Czytaj dalej