dr Cymerys

Witam, chciałabym zapytać czy któraś z Was leczy się u dr. Cymerysa z Poznania? Proszę o opinie, ja byłam na pierwszej wizycie i oceniam bardzo pozytwnie. Mam mieć wykonaną inseminację, proszę, jeśli macie jakieś doświadczenia związane z doktorem napiszcie. Może któraś z Was miała wykonywaną IUI u doktora?

2 odpowiedzi na pytanie: dr Cymerys

iza2307 Dodane ponad rok temu,

Re: dr Cymerys

Żenia, niestety nie znam tego doktora i o Poznaniu wiem tyle, że jeśli można to lepiej go unikać. Nie twierdzę, że jest tak z wszystkimi lekarzami, ale miałam okazję posłuchać co się wyprawia w klinice w Poznaniu i że wypłacają ludziom odszkodowania, bo boją się sądów. Osobiście uważam, że dobrze jest wybrać sprawdzoną klinikę, nawet jeśli trzeba do niej dojeżdżać.
Pozdrawiam

oreiron Dodane ponad rok temu,

Re: dr Cymerys

cześć.nigdy wcześniej nie słyszałam o tym lekarzu.spróbuj wpisać nazwisko w wyszukiwarkę.moją panią doktor znalazłam.trochę przeraża mnie wcześniejsza odp.naprawdę u nas(w poznaniu) jest tak żle?

Znasz odpowiedź na pytanie: dr Cymerys?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zostań Konsultantką Marchewkowego Pola
Jesteś na urlopie wychowawczym, macierzyńskim? Chcesz zarobić na ciuszki dla swojego dziecka? Zostań Konsultantką Marchewkowego Pola!!! [url]www.marchewkowe-pole.pl[/url]
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
to chyba próchnica - są jakieś porady ???
witam, jestem załamana....moje dziecko ma 13 miesięcy i byłam juz drugi raz u dentystki, po ostatniej zapisała zymafluor - 4 kropelki dziennie, Mała miała plameczkę na górnej dwójce. Dziś w
Czytaj dalej