Drewniany Kojec – Pytanie do Użytkowniczek.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #99253

  devilry

  Czy któraś z Was jest posiadaczką takiego kojca?

  Chciałabym go kupić na lato do babcinego ogródka dla Ka, który będzie miał rok i 2 m-ce.

  Ka w domu ma zwykły materiałowy kojec i wiesza się na ściankach. Czy w takim drewnianym też mozna sie uwiesić barierki ?

  Dzieki.

  #2493601

  bep

  Jesteśmy nieszczęśliwymi :Fiu fiu: użytkownikami drewnianego ustrojstwa.
  Dla mnie wygoda, Mat w nim jęczy. Powiesić się nie da bo ma wysokość li i jedynie 65 cm (w opisie aukcji tak napisali). Mój ciągle kombinuje jak tę pułapkę opuścić 😉 więc Ka pewnie będzie ustawiał wszystko co tam będzie miał i się wspinał. No chyba, że już się przyzwyczaił do ograniczeń :Hyhy:  #2493602

  devilry

  Zamieszczone przez Bep
  Jesteśmy nieszczęśliwymi :Fiu fiu: użytkownikami drewnianego ustrojstwa.
  Dla mnie wygoda, Mat w nim jęczy. Powiesić się nie da bo ma wysokość li i jedynie 65 cm (w opisie aukcji tak napisali). Mój ciągle kombinuje jak tę pułapkę opuścić 😉 więc Ka pewnie będzie ustawiał wszystko co tam będzie miał i się wspinał. No chyba, że już się przyzwyczaił do ograniczeń :Hyhy:

  Ka potrafi nawet na balonie stanąć, żeby być wyżej i wieszać się na barierce :Śmiech:

  Chodzi mi o to czy jak on się oprze o taką barierkę to czy wszystko nie runie.

  #2493603

  awkaminska

  są dzieci kojcowe i nie :). ja mam kojec jeszcze dla mojego taty zobiny. Jagoda do2 lat go uwielbiałą wchodziła z niego wychodziła to był jej ulubiony kącikz abwa (kojec z 4 elementów tak 150 chyba x 150 cm) do tego kojca sama czsem wchodziłam… Kamila go nieciepriała a DAgna szybko opanowała metodę*opuszczania go jednak do pewnego memoentu się sprawdzał i gdybym nie miałą tego wielopokoleniowego kupiła bym.. moja znajoma uźywała przęseł kojca by odgrodzić kominek jak się*w nim paliło…

  #2493604

  fafikowa

  Chyba wszystko od dziecka zależy, czy się będzie wspinać czy nie. U nas taki kojec – 2m na 2m, niestety niezbyt wysoki, wystarczył do ok. 1,5 roku, bo mniej więcej wtedy zaczęła chodzić z kojcem i nauczyla się rozczepiać zawiasy, którymi były połączone te przęsła (my mieliśmy trochę inny niż ten, który zlinkowałaś). Wcześniej dobrze się w nim czuła i chętnie bawiła – to było jej królwstwo. Jeśli twój maluch już ma pociąg do wspinaczki, to nie wiem:Hmmm…:.

  #2493605

  laura1

  Mialam podobny kojec ale z plastiku. Nam by potrzebny jako ogrodzenie na tarasie.
  Sprawdzil sie. Mozna tez zagrodzic rzecz ktorej dziecko nie powinno w danym czasie siegac np: kominek, tv, choinka itp

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close