Druga polowa cyklu

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #23480

  nowinka

  Wkraczam w druga polowe cyklu 🙂 I raczej sie nie spodziewam, bo nie moglam (tak jak zalecila gina) wylezec na brzuchu przez pol godziny po przytulanku :)))) Ech….

  #318979

  wronka

  Re: Druga polowa cyklu

  Oj, gdyby dzieci rodziły się tylko po półgodzinnym leżeniu na brzuszku to chyba nasza populacja byłaby bardzo nieliczna. Więc głowa do góry!
  P.S. Słyszałam że bardzo skuteczne jest też trzymanie nóg w górze :-)))))))))))))

  Magda  #318980

  nowinka

  Re: Druga polowa cyklu

  No dobra, sprobuje z nogami w gorze ( w nastepnym cyklu) i jesli w koncu sie zabije, przez te ekwilibrystyki to populacja zamiast o jednego czleka wiecej, bedzie miala o jednego mniej :)))))))))))))))))))))

  #318981

  kiki25

  Re: Druga polowa cyklu

  Leżenie na brzuchu nie jest żadną regułą zajścia w ciążę! więc tym się wogóle nie przejmuj!!!!!! nawet o tym nie myśl! ja tam trzymam kciuki za to aby się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!

  #318982

  violka

  Re: Druga polowa cyklu

  A dlaczego gina zaleciła Ci leżeć „po” na brzusiu ????????
  Czyżbyś miała tyłozgięcie macicy ? bo tylko w tym przypadku jest to wskazane, wszystkie pozostałe dziewczyny, które nia mają tego problemu powinny „po” leżeć z nogami do góry. Tak słyszałam, sama mam tyłozgięcie i jest to mój drugi cykl, kiedy to leżę „po” na brzusiu………..dopiero drugi raz zastosoawałam się do tego, bo wczesniej nie wiedziałam…….na efekty, muszę czekać jeszcze kila dni

  pozdrawiam
  violka

  #318983

  nowinka

  Re: Druga polowa cyklu

  Dokladnie …tylozgiecie….:))) Nie cierpie lezec pol godziny na brzuchu !!!  #318984

  ninka

  Re: Druga polowa cyklu

  Trzymam kciuki żeby się udało. A tak swoją drogą to byłam dwa razy w ciąży i nigdy nie leżałam po na brzuchu czy też z nogami do góry:) Na dodatek najczęściej szłam do łazienki, bo nie lubię jak się ze mnie wylewa (sorki za opis). Myślę, że co ma być to bedzie i tyle.

  Ninka
  moje temperaturki

  #318985

  atarasa

  Re: Druga polowa cyklu

  Ja też nie lubię (i chyba żadna z nas). A swoją drogą jak to ładnie wygląda na filmach – mocne przytulanie a potem sen w objęciach. Nikt się nie przejmuje myciem i „sokami miłości”. Ech życie, życie.
  Aga

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close