dylematy….

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #23539

  gabaa

  Juz sama nie wiem, comyslec o tym wszystkim….. Rozmawiałam dzisiajz mamą mojej koleżanki, jest położną w LIMie, poradziła mi, że najlepiej pójśc na USG jak będzie zbliżać się owulacja, że wtedy lepiej można stwierdzić kiedy dojrzewa pęcherzyk. Może pójdę, mam darmowe, ale sama nie wiem. Potem powiedziała, że z tempką jak chyab ze wszystkim różnie bywa, no cóż i to dowód na to, że każdy jest inny, a ciało to nie maszyna i całe szczęścia!! 🙂 A tak poza tym to marnie się czuję. W sobotę byłam na baseniei zjechałam ze zjeżdżalni 3 razy, a potem siedziałam na ławce, żeby dojść do siebie, bo wszystko mi wirowało, mdliło… Dzisiaj mam znowu mdłości, ale myślę, że to zbliża się @. Czekam do soboty i nie robię sobie nadziei co ma być to będzie 🙂
  ania

  anias

  #319641

  ninka

  Re: dylematy….

  Aniu to pewnie burza hormonow (cokolwiek mialo by to oznaczac;) Za pare dni wszystko sie wyjasni. A co do monitorowanego cyklu to ja bym poszla. Lubie wiedziec co sie dzieje.

  Ninka
  moje temperaturki  #319642

  gabaa

  Re: dylematy….

  Dzieki, jeśli w tym cyklu nic nie wyjdzie pojde w nastepnym na USG 🙂

  anias

  #319643

  wronka

  Re: dylematy….

  Oby się udało, a jeśli nie (chociaż lepiej nie dopuszczac takiej mysli do siebie) to koniecznie idź na ten monitoring – ja gdybym miała za darmo na pewno bym skorzystała- trzeba się chwytać wszystkiego co może pomóc, żeby jak najszybciej byc szczęśliwą MAMĄ !!!!!!!! Trzymam kciukaski @@ na pewno będzie dobrze!

  Magda

  #319644

  kiki25

  Re: dylematy….

  Jak masz szanse z darmowego monitorowania cyklu to nie zastanawiaj sie tylko skorzystaj a noż pomoże, ale ja tam trzymam kciuki aby to monitorowanie już nie było potrzebne! i obyś jużmiała w Sobie małą fasolkę trzymam @@ !!!!!!!!!!!!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!

  #319645

  gabaa

  Re: dylematy….

  Dziękuje dziewczyny jeśteście kochane, co ja bym bez Was zrobiła. :-))))))))))))))

  anias  #319646

  betsi

  Re: dylematy….

  Idz na USG, Ja też mam zalecone w następnym cyklu. Jak zobaczysz co pęcherzykami, to w najgorszym przypadku, będziesz mogła dostac coś na pobudzenie. Czasami tak trzeba.

  Proszę o kciuki, aby w tym cyklu się udało!
  Betsi

  #319647

  gabaa

  Re: dylematy….

  Trzymam kciuki i nie puszczam @ 🙂 Jestesmy silne jak to napisała agahh 🙂

  anias

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close