DZIECIAKI-CUDAKI

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #15058

  kolory

  Tak sobie czytam nasze posty, a czytam dużo bo wróciłam na forum po 2-óch m-cach nieobecności i mam zaległości, że nasze dzieciaki robią różne zabawne rzeczy, o których warto napisać, otwieram więc kącik DZIECIAKI-CUDAKI, gdzie każda mama może opisać osobliwości swojego dziecka, np. sposób na zaśnięcie, na dobry humor, itp.
  Zacznę pierwsza:
  Mój synek (4 miechy) robi kupę i siku na gazetę tzn. zdejmuje mu pampersa i trzymam pod kolanka z gołą pupą opierając na swoim brzuchu a on jakby tylko na to czekał zaczyna stękać i za chwilę wyskakuje kupa, już nie pamiętam kiedy narobił w pampersa, polecam, ale podkladajcie duże gazety, bo moja wykładzina kiepsko już wygląda, siuśki nie zawsze trafiają do celu, myślę że to dobry sposób do przyzwyczajenia do nocnika.
  Czekam na wasze opisy ……………….

  monika i szymon 4 m-ce
  URODZONY 10.12.2002

  #221665

  izolda

  Re: DZIECIAKI-CUDAKI

  A to sposób na oszczędność hihi —–tak to mozna cały dzień w jednym pampersiku

  Izolda i Agatka (26.02.03)  #221666

  pinia

  !

  Leon też tak robił kupkę swego czasu, jak miał problemy z wypróżnianiem to tylko załatwiał sie z podniesionymi nóżkami.

  A co do Leona to dość oryginalnie zasypia.

  Wieczorną butlę zjada wyłącznie na leżąco przeważnie na lewym boku. U mnie na ręku strasznie się wierci, pluje smokiem, ja myślę czy za gorące czy za zimne mleko?. A tu nie – on chce już spać ale jeszcze by cos zjadł. Ja mu trzymam butlę a on w rączkach miętoli smoczka (uspokajacza) lub drugą butelkę (małą, plastikową). Gdyby mu coś z rączek zabrać od razu się wścieka i sie budzi!
  I tak wtrąbi całą butę na śpiąco.

  Dziwne nie?

  Pozdrówki i Całuchi ! ! !
  Pinia i Leon ( 8 miesięcy, wygląda na 18)

  #221667

  pluto

  Re: !

  Karol robi podobnie….z ta butelką oczywiście………bo kupki robi zwyczajnie do pampersika……..

  Julka kulka i 9 miesięczny Karolek

  #221668

  Anonim

  Re: DZIECIAKI-CUDAKI

  Bardzo fajny pomysł! Ja mojemu Igorkowi przykurczam nóżki i robię tak e.. e ..e (stękam) – on po chwili również zaczyna stękać, a po kilku chwilach jest i kupa. Masz rację – to dobry początek przed nocnikiem. Jeżeli chodzi o inne zabawne rzeczy to przychodzi mi na razie tylko jedna do głowy: jak karmię Igora, a on jest senny, to sam prowokuje mnie do cichego śpiewania kołysanki. W jaki sposób? Intonując pieśń 🙂 Może nie dosłownie, ale naprawdę zaczyna tak śpiewać/mruczeć (nie wiem jak to określić), a jak ja nie zaczynam nucić to wtedy on robi to głośniej.
  Pozdrawiam,
  Ewa i Igorek ur. 4.12.2002

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close