Dziecko odrzucone z przedszkola?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #122399

  iwona-j

  Mam do was pytanie, które nurtuje mnie od jakiegoś czasu…wczoraj dowiedziałam się, że mój Wiktorek dostał się do przedszkola, byłam wniebowzięta, ale pojawiła się jedna wątpliwość.

  Wiktorek pomimo, że umie robić co należy do nocnika nie potrafi zapamiętać żeby zdjąć do tego co ma na pupci, w żaden sposób nie komunikuje, że chce mu się siusiu – po prostu kiedy nie ma pieluchy idzie na nocnik i przynosi mi go abyśmy wspólnie wylali zawartość do kibelka po czym radośnie wraca do swoich zajęć. I tutaj mam właśnie kłopot, bo z tego co rozumiem w przedszkolu nie ma już dzieci z pieluszkami, a ile razy można zmieniać dziecku spodenki…?

  Jest to państwowe przedszkole integracyjne, są tam dzieci zdrowe i te ze specjalnymi potrzebami, wciąż pod nadzorem różnych specjalistów, ale czy mam teraz te niecałe 4 miesiące na nauczenie Wiktorka mówić (bo pomimo prób lekarzy i moich jeszcze nie komunikuje się z nami słowami) i korzystać z normalnej łazienki bo inaczej grozi mu wydalenie z placówki? Macie z tym jakieś doświadczenie? :Niepewny:

  #5785181

  sociallead-pl

  Witamy wszystkich rodziców i zapraszamy do rejestracji na pampers.pl.
  Założenie konta jest darmowe i zajmie tylko chwilę, a w zamian możesz otrzymać darmowe próbki produktów!
  Do tego spersonalizowany newsletter i porady ekspertów.
  Zarejestruj się już dziś 🙂

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close