Dzięki Kochane Dziewczyny!

Bardzo gorąco dziękuję wszstkim Wam, które odpowiedziałyście na moją “prośbę o opinię”. Dzisiaj jest 34 dc. i wszystko OK – teścik potwierdził wcześniejsze wyniki.Wybieram się więc niebawem do gina na badanko (jak już będzie czas:)).Bardzo mi pomogłyście duchowo i psychicznie. Życzę Wam wszystkim powodzenia i jak najprędzej zakiełkowania małych ziarenek w Waszych brzuszkach. Będę trzymać kciuki i udaję się zatem do “dla oczekujących”.
Baaaaardzo gorącą całuję – Kara77 + 1 🙂

1 odpowiedzi na pytanie: Dzięki Kochane Dziewczyny!

erica Dodane ponad rok temu,

Re: Dzięki Kochane Dziewczyny!

Kara – super, że wszystko jest OK. Dzięki za kciuki – przydadzą sie. Czytałam Twój post na oczekjących. Szczęście w neiszczęsciu… Może jeszcze wszystko będzie dobrze? Ja tam wierzę w miłość, wierzę, ze mimo zakrętó ona wszystko zycięzy. I chciałabym, zeby wszystko u Ciebie dobrze się ułożyło.
Przesyłam buziaki i dbaj o siebie!

erica – błagająca o cud

Znasz odpowiedź na pytanie: Dzięki Kochane Dziewczyny!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Marcoweczki moj Maksio zaczal chodzic!!!!!!!!!
Od trzech dni!!!! Sam zacza ,nie oprowadzalam go wogole za raczki sam poscil sie mebli i chodzi!!!!!! Jeszcze powolutku......ale dzielnie kroczy a jak sie przy tym cieszy........A jak Wasze dzieciaczki???
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Dziewczyny, zróbmy coś z tym Gerberem!!!
Mam ich już dość! Na telefon powiedzieli mi, że paczka została wysłana i ich juz nic więcej nie obchodzi. Na maila odpisali podobnie, zwalając wszystko na pocztę. Kurcze, chciałabym napisać do
Czytaj dalej