dziewczynka trampolinka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #36641

  papuch

  dziewczyny, czy wasze maluszki też bywają takie żywe? czy to może już objaw nadpobudliwości?!!!! Mała wierci sie i przewraca nogami i rękoma jak mały robaczek przewrócony na plecki! czasami całe łóżeczko podskakuje! w nocy śpimy razem a mała tak kopie ze muszę sie od niej odsuwać! wiele razy zaliczyłam sierpowy w nos od własnego dziecka (hi hi) ale czy to normalne ? Mała jest złośnicą to prawda – w łózeczku poleży tylko jakiąś godzinkę dziennie a tak to albo trzeba ją nosic albo bujaczek – nie ma rady. Tylko czy to normalne!!!! czy wasze maluszki też tak mają???
  Papuch i basik 8.9.03

  #478136

  figa

  Re: dziewczynka trampolinka

  Godzinkę dziennie w łóżeczku? Ty szczęściaro!
  🙂
  Moje dziecko też jest z gatunku wiercipięt. Też zawsze wierzgała i kopała, a teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy.
  Nie martw się, na pewno wszystko w porządku. Ale jeśli tak bardzo Cię to martwi, opisz zachowanie Basi lekarzowi przy okazji szczepienia.
  Pozdrawiamy ruchliwie 😉

  Beata i Ptysia (30.01.03)  #478137

  bib

  Re: dziewczynka trampolinka

  ale nie masz sie co martwic, moj synek jest mlodszy od twojej corci o 10 dni i tez jest strasznym wiercipieta; macha raczkami, nozkami, kreci glowa i tyleczkiem, przewraca sie na lozku i do tego gaworzy, piszcxzy i smieje sie na zmiane; potrafi on tak bez przerwy ponad godzine, potem 5 minut cyca i to tez nie spokojnie bo nie moze sie zdecydowac czy chce jesc czy jeszcze cos obejrzec i tak na zmiane; nasze dzieci sa po prostu z tych bardzo ruchliwych i powinnysmy sie z tego cieszyc, choc wiem ze czasem to trudne 🙂

  Bib i Adam 18.09.2003r.

  #478138

  krynia

  Re: dziewczynka trampolinka

  Nasza OLEŃKA jest taka sama, podrywa się jeszcze do siedzenia i jak się jej nie pomaga to płacze. W łóżeczku też nie chce się długo bawić , ale staramy się ją przetrzymać ile się da. Taki charakterek.

  Krynia i ALEKSANDRA 19.09.2003

  #478139

  karolka

  Re: dziewczynka trampolinka

  No cóż, to mówi samo za siebie:
  ostatnio moja teściowa, która zostaje czasem z Izą nie odwazyła się jej przewinąć, bo jak położyła ją na przewijaku to sie bała, że jej nie utrzyma;-)

  Karolka i Izabelka 01.08.03

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close