Dzisiaj “Rozmowy w toku”!!!!!!

Ma być dzisiaj odcinek o planowaniu płci dziecka. Skopiowałam zapowiedź tego dzisiejszego programu:
“Czy waszym zdaniem możliwe jest zaplanowanie płci dziecka? W dzisiejszym programie Ewa Drzyzga gości osoby, które twierdzą, że maja na to niezawodne sposoby! Małgosi płeć dzieci przepowiedział jasnowidz, z kolei, Basia uwierzyła w sposób, który podpowiedziała jej babcia – opiera się na wpatrywaniu się w obrazek z chłopczykiem, lub dziewczynką – wedle upodobań – i wiarę w to, że urodzi się dziecko pożądanej płci. Podobno warto uwierzyć też w sprawczą moc kamieni. O tych i wielu innych sposobach usłyszycie dziś w Rozmowach w Toku.”

EwA

3 odpowiedzi na pytanie: Dzisiaj “Rozmowy w toku”!!!!!!

jaewa Dodane ponad rok temu,

Re: Dzisiaj “Rozmowy w toku”!!!!!!

oj przepraszam ten odcinek ma być jutro- w piątek

EwA

samanta Dodane ponad rok temu,

Re: Dzisiaj “Rozmowy w toku”!!!!!!

Słyszałam tą zapowiedź. Podobno płeć dziecka zależy też od tego z której strony łóżka się śpi – to chyba przesada

Ciekawe co jeszcze wymyślą ciekawego

28 cykl,[Zobacz stronę]

anaim Dodane ponad rok temu,

Re: Dzisiaj “Rozmowy w toku”!!!!!!

Wiesz co dla mnie jest jeden spec od płci i jest to Bóg. W żadne kamienie, jasnowidztwo ja nie wierzę. Ogólnie nie wierzę w żadne zabobony, to bzdury. A jeśli już człowiekowi się spełni co rzekomo gwiazdy mu powiedzą, to tylko dlatego, że zadziałało coś takiego jak autosugestia. Ale program obejrzę, żeby się pośmiać. Dobra myśl.
Acha, jestem skłonna przyjąć tylko jedną możliwość planowania płci. I to jest związane z biologią, a nie z kamolami. I pisałam o tym gdy jedna z forumowiczek pytała jak zaplanować płeć dziewczynki. Takie jest moje zdanie!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Dzisiaj “Rozmowy w toku”!!!!!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
słońce, komary- czym smarować?
Niedługo zaczną się słoneczne dni (mam nadzieję...) więc trzeba będzie snarowac Pawełka kremem z filtrem UV, teraz snaruję go preparatem przecie komarom (strasznie go gryzą...nawet przez ubranie). Zatem co bedzie
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Witajcie!
Witajcie! Pierwszy raz pisze na forum. Dowiedzialm sie o jego istnienu od kolezanki z Warszawy. Mieszkam w Enschede w Holandii, mama 9 miesiecznego synka Karola. Musze przyznac, ze czasem mam wiele
Czytaj dalej