Dziwna kupka ?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #25419

  jessi

  Kochane mam do Was pytanie,bo od kilku dni moja córcia robi dziwne kupki.Tydzień temu,jak pisałam wcześniej zachorowała na infekcje gardła,potem jeszcze doszła trzydniówka.W tym czasie dostała biegunke.Od dwóch dni mała czuje się dobrze,ale nadal martwią mnie jej kupki.Są dwa razy dziennie,ale bardzo,bardzo papkowate.Pije smecte,daje jej też marcheweczke ze słoiczka i za bardzo nie pomaga.Wczoraj wieczór jak zrobiła to ta kupka wyglądała,tak jakbym tą marchewke przerzuciła na pampersa.W okresie choroby było też dosyć dużo śluzu,ale teraz juz nie widac.Karmiona jest sztucznym mlekiem i przyzwyczaiłam się,że wszystko było już takie zwarte,a od choroby taka zmiana.Nie wiem co o tym sądzić,czy znów iść do lekarza? Czy lakcid też pomaga przy takich dolegliwośćiach,czy tylko podaje się go przy antybiotykach,bo zostało mi jeszcze kilka ?

  Jessi i Weroniczka z 20.03.2003

  #339876

  dziubek

  Re: Dziwna kupka ?

  Hej, ja nie mam jeszcze takiego doświadczenia, ale dziewczyny pisały, że często zdarza się tak, że na początku podawania właśnie marcheweczki dzidzia nie umie jeszcze wszystkiego ładnie przetrawić i kupki sa takie jakie opisujesz. Więc może należy trochę przeczekać i zobaczyć jak jest dalej, A jakim mleczkiem karmisz szkraba?

  Monia i maleńka Ulcia urodzona 3 lipca  #339877

  ada77

  Re: Dziwna kupka ?

  Z tego co wiem rzeczywiście lakcid pomaga, ale wiesz, te kupki to pewnie reakcja na wszystkie te ostatnie przejścia, dietke, leki itd. To wszystko nie wyłazi z organizmu tak błyskawicznie. Ja bym się nie martwiła, najwazniejsze, że nie ma sluzu i krwi, reszta sie unormuje. A jesli nie-wtedy faktycznie dzwoń do pediatry, ale myśle, że nie będzie takiej potrzeby, Buźka, pa
  ada77 i miki 20 maj 2003 – Miki dłubie w wirtualnym ząbku ;-))))

  #339878

  kas

  Re: Dziwna kupka ?

  Po marchewce kupy będą właśnie takie czerwone jakby wcale niestrawione.
  Pozdrawiam

  Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

  #339879

  jessi

  Re: Dziwna kupka ?

  Karmie ją Bebilonem 2

  Jessi i Weroniczka z 20.03.2003

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close