Dziwne (spanie i zabkowanie)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #35477

  aniaaa

  Mija 1,5 miesiaca od pojawienia się dolnych jedynek więc czekamy na górne. Dziąsła są lekko opuchnięte.Sebastian jest cyckowy i tak jak wiekszość cycusiowych dzieci miał okres, że budził się w nocy bardzo często żeby jeść lub tylko pociumkać cycusia. Od dwóch miesięcy nie spałam więcej niz 4,5 godzin. Od kilku dni jest inaczej. Budzi się raz lub dwa zeby zjeść a resztę nocy przesypia spokojnie. Być może jest to zasługa tego, że na kolację oprócz mleka daję jeszcze kaszkę lub jogurt tak żeby miał zapełniony brzuszek 🙂 W dzień za to jest tak nieznośny, że już nie daję rady. Cały czas chce być noszony na rękach.Myślę, ze to zasługa zębów ale dlaczego noce są spokojne? Wie że jak to napiszę to zacznie się budzić w nocy – zawsze tak jest jak się czymś pochwalę 🙁 Co o tym myślicie?

  Aniaaa i Sebastianek- 9 (17.03.03)

  #464665

  mamaoskiego

  Re: Dziwne (spanie i zabkowanie)

  witam
  O nie przejmuj się mam to samo miesiąc od wybicia dolnych kłów 🙂 i w dzień nieznośna jest dzidzia oj nie wykorzystujemy kogo się da jak do nas przychodzą żeby go nosić bo nawet tatuś hihi ma już dość noszenia -choć sam tak synka nauczył eh…. tylko że ja mam w nocy problem bo pozatym że wstaje na butle o 3-4 godzinie to jeszcze co jakiś czas stęka coś tam i muszę wstawać mu dać herbatki lub smoka albo na boczek przewrócić już niekiedy wysiadam i biorę go do siebie do łózka choć nie za bardzo chcę go tak uczyć spać ale poprostu tak wygodniej niż zwlekać się co 2 godziny do jego łóżeczka
  hmmm….. już wkrótce z tego wyrosną tak sobie to tłumaczę
  🙂

  pozdrawiamy
  Magda i Oskarek 06.05.03  #464666

  cathya

  Re: Dziwne (spanie i zabkowanie)

  Mój synek do dziś chce bym go nosiła na rękach w ciągu dnia a ma już skończony rok i daje mi nieźle w kość a w nocy budzi się raz lub dwa by czegoś się napić. I tak już od dawnaaaaaa, więc u niego to raczej nie od zębów.
  Hi, hi a Twoje ostatnie zdanie to tak jak u mnie, więc też wolę się niczym nie chwalić
  Pozdrawiam!

  Kasia i dzieci

  #464667

  ada2

  Re: Dziwne (spanie i zabkowanie)

  U nas noce nie przespane przy wychodzeniu ząbków. Gabi budzi się po 15-30 min od zaśnięcia z płaczem i tzreba ją nosić i bujać dać pocycać, aż się uspokoi i ponownie zaśnie na te 15 -30 minut. tak jest w godzinach 21.30 do 24 -1 w nocy. Później pada ze zmęczenia i śpi do około 4 rano. Wtedy robi sobie dwugodzinną przerwę na cycanie, zabawę smoczkiem, maminym nosem i włosami no i oczywiście wykonaniem recytacji wiersza dadadida tidada tata.
  Potem zasypia na jakieś 2 godzinki. W dzień śpi 3 x po 30 min i na tym koniec odpoczynku. Reszta czasu to noszenie, bawienie się, podtrzymywanie bo Gabi chce tylko stać no i oczywiście jedzenie.

  Ada2 z Gabrielką18.06.03

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close